Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brodawczak na przegrodzie nosowej


Gość asia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam taki problem okazało się , że mam brodawczaka w nosie na prawej przegrodzie w środku. Za tydzień mam mieć zabieg * operacje* usunięcia go. Lekarz powiedział mi tylko tyle , że będzie to w znieczuleniu miejscowym ( najpierw włoży mi do nosa jakiś wacik ze środkiem znieczulającym , a potem poda zastrzyk)Potem wytnie tą brodawkę robiąc ranę w kształcę łódeczki i zaszyje lub nie.Nigdy nie byłam w szpitalu , strasznie sie boje i nie wiem czy nie zrezygnuje Moje pytania brzmią tak. Czy to znieczulenia na pewno zadziała? Czy ja na to wszystko będę musiała patrzeć ( bo wątpię że wytrzymam z zamkniętymi oczami)?Jak to wygląda po zabiegu nie muszę obawiać sie jakiś krwotoków? Do zabiegu jeszcze tydzien a ja już spać nie moge */

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Czy to znieczulenia na pewno zadziała? - Na pewno. Proszę się nie niepokoić. Czy ja na to wszystko będę musiała patrzeć ( bo wątpię że wytrzymam z zamkniętymi oczami)? - Nie, nie będzie Pani tego widziała. Jak to wygląda po zabiegu nie muszę obawiać sie jakiś krwotoków? - Krwotoki w takim przypadku to niezmierna rzadkość i zapewne taka sytuacja się nie zdarzy. Proszę się o to nie martwić. Na pewno lekarz dobrze zabezpieczy ranę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×