Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skierowanie do szpitala


Gość dobrawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dobrawa

Dzień dobry ,panie doktorze,piszę do Pana bo nie wiem co ja mam robić z moim skierowaniem do szpitala,Mianowicie rok temu byłam w szpitalu w Kutnie na podanie jodu,ponieważ mam chorobę Graversa -Basedova przy nadczynności tarczycy.Jodu mi nie podano i na dodatek w trakcie mojego badania popsuła się maszyna.Nie podano mi tego jodu,poleczyłam się prywatnie rok czasu i kedy wyniki moje były dobre,tzn.w normie ponownie mnie skierowano do szpitala,ale endykronolog napisała na nim Kutno,a ja do niego nie chce iść,mam tam złe skojarzenia ,ja chcę iść do Warszawy,a kiedy powiedziałam o tym lekarzowi to mi odmówił i wypisał te przeklęte Kutno.Czy przyjmą mnie do innego szpitala teraz?Ja już zwlekam z tym miesiąc ,bo poprostu jestem uprzedzona do niego a też mam świadomość że nie mogę dłużej czekać.Proszę o zainteresowanie i pomoc,czy zostanę przyjęta do innego szpitala?Dodam tylko,że jestem leczona prywatnie bo na Nfz mam wizytę za dwa lata,więc musiałam a lekarka powiedziała,że taką ma procedurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Czy przyjmą mnie do innego szpitala teraz? - Tak, lekarz nie ma prawa narzucać pacjentowi miejsce, gdzie może się leczyć. Proszę o zainteresowanie i pomoc,czy zostanę przyjęta do innego szpitala? - Zapewne zostanie Pani przyjęta, ale o tym już zadecyduje lekarz w szpitalu, gdzie będzie Pani chciała się leczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×