Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból po lewej stronie brzucha


Gość Ina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku tygodni pojawiają się u mnie niezwykle silne bóle w okolicy pasa, po lewej stronie trochę niżej niż pod żebrami. Dodam, że bóle te pojawiły mi się niedługo po badaniu zwanym rektoskopią. Od wielu lat mam problemy żołądkowe, potrafię mieć silne bóle brzucha po zjedzeniu zaledwie paru gryzów czegokolwiek jednak przypadłość ta pojawia się w różnych odstępach czasu, z różnym nasileniem i o różnym czasie trwania. Owe bóle pojawiły mi się, jak już wspominałam, po badaniu rektoskopicznym, które wyszło dobrze. Towarzyszy im czasem ból brzucha oraz problemy z wypróżnianiem się. Wcześniej, mimo problemów z żołądkiem, załatwiałam te sprawy w miarę regularnie, zazwyczaj po jedzeniu tak koło 2/3 razy dziennie. Teraz to stało się nieregularne, czasem męcze się straszliwie, odczuwam duży ból po obu bokach nad kością biodrową i nie mogę się wypróżnić. Czekam na gastroskopię jednak z tego powodu, że mój lekarz zachorował muszę czekać na nie do czerwca a ból trwa już kilka dni i jest niesamowicie silny, cięzki do zniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marzena

Witaj.A co wykazało badanie rektoskopi? Pytam ,poniewaz ja tez miałam taka przypadłosc 2 lata temu. pobolewało mnie z lewej strony,uciskało ,taka ciężkosc tam czułam.Zwłaszcza jak coś zjadłam .lub silny stres,i przy po podnoszeniu czegos ciężkiego . W koncu doszło do tego ze z silnymi bólami trafilam do szpitala,i okazało się ze mam zapalenie otrzewnej ,po prostu było silne zapalenie w organizmie ale nie wiadomo było skąd .Po zrobieniu badań(kolonoskopia i gastroskopia ) okazało sie ze mam tak zwaną uchyłkowatość jelita grubego. Wredna przypadłosc,biore czasami tabletki,ale tylko wtedy kiedy jest nawrót bólowy Lecze sie u gastrologa,i niewykluczone ze w przyszłosci trzeba bedzie zoperowac to jelito. Moze to byc to,objawy podobne lub jelito drazliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiem. Moje wyniki ma lekarz, który miał wypadek i do września jest niedysponowany. Ale mówił, że wszystko jest dobrze, tylko coś tam małego znalazł. Jakąś wypukłość czy coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×