Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Śluz w kale i bobkowate stolce


Gość koza

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie oczym swiadczy sluz na kale ma24 lata robilem morfologie i badanie kalu na krew utajniono i badanie palcem w odbycie wynik w normie czasami robie bobki a czasami normalnom kupe niemam biegunek mam zato wzdecia po lewej stronie i czasami bul co moze byc przyczyno czy to rak bardzo sie bije pomocy kolanoskopi nie zrobilem bo sie jej boje .mialem zaplenie blony zolondka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry o 8 miesiecy mam problem mianowice mam sluz w stolcu brozwy czsami zulty a czasmi bialy wzdeci po lewej stronie 2 razy zdazylo mi sie gazy z sluzem byl bialy wyszcuplalem15 kg bo mialem zapalenie zolondka i mialem diete robilem motfologie badanie kalu na krew utajnoinom gastroskopie i badaie odbytu palce wszystko w normie mam 24 lat strasznie sie boje ze to rak .kupe robie codzienie niemam biedgunek raz bopki raz normalne raz krutkie 2 razy zdazylo mi sie zrobic bardzo cienki stolec a le potem wrucil do normy robie okolo 2 5 cm srednicy czy mial ktos podobny problem czasmi jak mocno prubuje sir zalatwi to mam sluz na paieze bez kupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Być może to efekt czynnościowych zaburzeń kurczliwości jelit, a być może efekt jakieś poważniejszej morfologicznej patologii. Radzę w tej sprawie najlepiej bezpośrednio skonsultować się z gastroenterologiem. Prawdopodobnie celem uściślenia diagnozy będzie potrzebne wykonanie kolonoskopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×