Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra i brzucha oraz nudności


Gość Guest123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest123

Witam, około tydzień temu zaczęły mnie boleć jądra raz lewe potem trochę prawe. Wczoraj doszedł lekki ból brzucha +lekkie rozwolnienie oraz mdłości. Na jądrach nie wyczuwam żadnych zmian, ale mam wrażenie jakby mnie bolała żyłka odchodząca od lewego jądra. Jestem zapisany jutro na wizytę do lekarza rodzinnego w przychodni, ale i tak wolę jeszcze poradzić się innego źródła. Mam 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GUEST123

Wybacz, rozczaruje cię. Jednak nie byłem u tego lekarza. Dzisiaj rano obudziłem się i nic mnie nie bolało(już wczoraj wieczorem czułem się o wiele lepiej), więc pomyślałem, że mi przeszło i nie mam co zawracać głowy lekarzowi. Teraz właśnie ten lekki ból jąder powrócił i szczerze żałuje, że nie poszedłem na tą wizytę. Jeśli do poniedziałku ból jąder będzie nadal występował, nawet w najmniejszej formie, to się niezwłocznie zgłoszę do lekarza. Oczywiście diagnozę napiszę w tym temacie. Niestety w necie wyczytałem, że moje objawy nie wróża nic dobrego i nie wolno bagatelizować sprawy(między innymi na tej stronie)[tak wiem... głupi jestem, że odwołałem tą wizytę].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GUEST123

Byłem u lekarza i dostałem skierowanie do urologa, również przepisał mi Biseptol z podejrzeniem stanu zapalnego. Ból żyłki minął, ale lewe podbrzusze zaczęło mnie boleć tak jakbym miał tam siniaka... boli gdy się tam nacisnę(tylko w tym miejscu i boli cały czas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×