Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obijanie się jąder w mosznie podczas uprawiania sportu


Gość Memuro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Memuro

Witam, Mam 17 lat 176 waga 65kg Moj problem bardziej pytanie polega na tym. Ostatnio *rok temu* gdy pierwszy raz zbadalem jadra wyczulem ze jedno jest wieksze od drugiego [lewe]. Potem o tym zapomnialem i jakos w grudniu znowu zbadalem i wyczulem znowu ze jest wieksze lewe od prawego ale przez ten czas od roku nic sie nie zmienilo caly czas sa takie same. Ale dalej mnie to gnebilo wiec poszedlem do lekarza, lekarz zbadal i powiedzial ze to normalne ze jest jedno wieksze od drugiego a to co wyczuwam takie zgrubienie to jest to gdzie jadra jest podlaczone czy cos takiego jakas chrzastka cos takiego. I tutaj moje pytanie, ostatnio jak uprawiam sport to tak jakby mi sie obijaja i potem mam taki maly bol [Bardzo maly z porownaniem jak ktos was kopnie tam :P, ale bol ten sam jak ktos was kopnie tylko ze bardzo maly, prawie nie wyczuwalny], jak sie poce to ten worek/moszna jest luzna i mi sie obijaja jak biegam czasami je przygniote udami, poszedlem szybko do toalety bo jak biegalem to byla obok i sobie poprawilem i zauwarzylem ze to *prawe* ktore jest o ciut mniejsze od lewego jest wieksze niz zawsze [nie o duzo ale jest o ciut wieksze i tak jakby sie wyrownalo z tym drugim i byly rowne] ale jak wrocilem do domu i po jakims czasie gdy sie umylem itp sprawdzilem i wrocilo do normy Pytanie: Czy to normalne ze podczas biegania/uprawiania sportu [i jak je lekko poobijam, poprzygniatam niechcacy] to czuje ten lekki bol nawet nie bol tylko jakby lekki nerwo bol, i ze jadra sa twardsze i lewe o ciut wieksze] ? Pytanie 2: Czasami jak stoje dlugo [W kosciele lub gdzies czekam] to mnie bola jadra, moze nawet nie jadra tylko jakby w kroczu. Czy to normalne, tez tak macie a jak nie to co mi moze dolegac ? Z gory dziekuje za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co napisałeś jest normalne, jądra bywają twarde i *bolą* jak zbyt długo (w twoim wieku to dłużej niż 3 dni) nie masz wytrysku, w tym wieku testosteron i inne hormony szaleją i tutaj należałby regularnie się mastrubować, co drugi, co trzeci dzień, skoro chodzisz do kościoła to pewnie uważasz, że to grzech i starasz się tego nie robić? jak często miewasz polucje - wytryski nasienia w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×