Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obrzęki i zapalenie tkanek miękkich po operacji kręgosłupa


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój problem dotyczy obrzęków i stanu zapalnego tkanek miękkich po operacji kręgosłupa L4-L5 rok temu został założony stabilizator międzykolczysty DIAM z powodu wypukliny jądra miażdżystego i ucisku, od stabilizatora rzekomo zrobiła się alergia ,implant został wyjęty prawie 5 miesięcy temu a wszystko pozostało zapalenia i obrzęki a neurochirurg mówi że nie wie co to jest i nie wie co można z tym zrobić, gdzie w takiej sytuacji mam się udać?? i co mam zrobić?? zapalenie stoi już rok a do tego jest nietrzymanie moczu i duża bolesność kręgosłupa , osłabienie kończyny dolnej po mimo wykonanej operacji wszystkie dolegliwości zostały a przede wszystkim problemy z moczem które były głównym wskazaniem operacyjnym, bardzo proszę o pomoc gdyż nie wiem gdzie mam szukać porady co dalej robić a bardzo się boje że takie długo stojące zapalnie może być niebezpieczne. z góry serdecznie dziękuje Marta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak myślałam ale lekarz w ogóle nie zaproponował leczenia antybiotykami twierdząc że mi to nie pomoże bo to nie jest jakieś czynne zapalenie które może się przemienić w ropień, mimo wszystko dziękuje za podpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×