Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból po operacji kręgosłupa a nawrót przepukliny


Gość Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! 20.02.2014 mialem operowany kregoslup na odcinku l5-s1, na poczatku po wyjsciu ze szpitala bolala mnie jeszcze prawa noga w ktorej mialem rwe kulszowa, zalecono mi zestaw cwiczen i przepisano leki rozkurczowe i przeciw bolowe. od pierwszefo dnia zaczalem juz wykonywac cwiczenia i z dnia na dzien bylo coraz lepiej po 2 tygodniach zaczalem juz spacerowac a po 3 jezdzic samochodem na krotkich trasach. 26 marca na kontroli w szpitalu lekarz operator nie zalecil mi rehabilitacji tylko kazal dalej cwiczyc i chodzic na basen. mialem zaczac po swietach teraz ale niestety... do ok 10 kwietnia bylo dobrze, wstawalem, chodzilem normalnie, siadalem, jezdzilem samochodem czasem, bylo coraz lepiej ale nagle moj stan zaczal sie pogarszac z dnia na dzien i zaczal bolec mnie tym razem lewy bok i czuje silne mrowienie i pieczenie w lewym udzie, a dzisiaj jak wstalem to praktycznie nie moglem juz chodzic i 4 dni juz tak leze w lozki i wstale na pare min tylko, boje sie ze to druga przepuklina z drugiej strony a bylo juz tak dobrze i obawiam sie ze za szybko zaczalem wszystko robic... za duzo cwiczenia i chodzenia... dodam ze bylem operowany w szpitalu wojewodzkim w zamosciu i nie mialem wstawianych zadnych srub i implantow.... niczego... niewiem co mam robic czy dzwonic tam do szpitala do mojego lekarza ktory mnie operowal bo jest zle w porownaniu do tego co bylo a teraz jeszcze kicham i zwijam sie z bolu jesli ktos mial podobny przypadek prosze o pomoc i rade pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×