Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle kręgosłupa, bioder oraz barku i całej ręki


Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam opisać swoje dolegliwości ponieważ jak na razie żaden z lekarzy u których dotychczas byłam nie umiał mi ulżyć w bólu . Od wielu lat boli mnie kręgosłup lędźwiowy. Dwa lata temu miałam z powodu bólu w okolicach biodra prawego robioną dwa razy blokadę, która w sumie nie wiele pomogła. Robiono mi tez 3 lata temu rezonans tego odcinka kręgosłupa, na którym nic wielkiego nie wyszło tylko kompensacja dysku z powodu bólu przepisano mi wiele zastrzyków. Od czerwca zeszłego roku czuje iż mój stan uległ pogorszeniu ponieważ boli mnie kręgosłup mam problem ze staniem w jednym miejscu jazda w autobusie i spaniem z powodu bólu biodra prawego nie mogę spać na tym boku, a z powodu bólu kręgosłupa nie mogę spać na plecach, bo potem nie umie się ruszyć oraz do tego doszedł ból w okolicy barku prawego pewne ruchy sprawiają mi ból a inne nie. Nie wiem czy ma to związek może z kręgosłupem szyjnym ponieważ też około 3 lata temu miałam robione zdjęcia na których wyszło zniesienie lordozy szyjnej oraz żebra szyjne, nie wiem jak teraz ma sie mój szyjny kręgosłup, bo nikt mi nie robi zdjęć. W styczniu tego roku było u mnie raz pogotowie ponieważ obudziłam się w pozycji na plecach i co za tym szło nie mogłam się poruszyć miałam zaatakowaną lewa stronę ciała od pasa w dól. Zrobiono mi rezonans kręgosłupa lędzwiowego na którym wyszło tylne wypadniecie dwóch dysków 3 mm oraz ucisk na worek oponowy wpuklając się w obręb kanału kręgowego oraz spłycenie zachyłków bocznych kanału kręgowego obustronnie. Bardzo proszę o rade co mam dalej robić, bo już mam dość tych dolegliwości bólowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Dolegliwości oczywiście związane są ze zmianami w obrębie kręgosłupa i to tymi w odcinku lędźwiowym i tymi w odcinku szyjnym. Z uwagi na Pani dolegliwości oraz objawy okresowych ubytków neuronalnych radziłbym z tym problemem skonsultować się z neurochirurgiem, gdyż możliwe, że będzie potrzebne leczenie operacyjne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×