Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Częstomocz, zaczerwienienie żołędzi penisa i brak porannych erekcji przy zapaleniu prostaty


Gość chory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od ponad 4 miesięcy leczę się na zapalenie prostaty tzn. dostałem od urologa bez robienia żadnych posiewów leki ale nic nie pomogły (Proxacin, Tarivic, Cyprofloksacyne) dalej mam wzmożone oddawanie moczu, jakieś dziwne *żelki* w spermie, czasami ból w kroczu. Wokół cewki mam zaczerwienienie oraz na główce penisa takie czerwone plamki, które nie pieką i nie swędzą. Ostatnio do tych objawów dołączyły brak porannych erekcji, jak już mam erekcję to jest niepełna i trudna do utrzymania, na penisie i mosznie pojawiły się jakieś żyły, których wcześniej nie było, doszedł dziwny ból jąder takie jakby tkliwienie i co zauważyłem, za lewym jądrem mam takie jakby skupisko żyłek (idzie wyczuć palcami) natomiast za prawym jądrem nic nie ma. Dodatkowo często towarzyszy mi uczucie jakbym miał zimnego penisa. Co dziwne zawsze w nocy mam wzwód, który mnie budzi i muszę wstać oddać mocz, po oddaniu moczu wzwód opada i mogę spać dalej. Miał ktoś podobnie. Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×