Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapalenie żołądka a zawroty głowy


Gość Joanna 33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Joanna 33

Mam stwierdzone przez gastrologa zapalenie żołądka, czekam na wynik wycinka pobranego przy gastroskopii. Ból brzucha, wymioty przez ponad 2 mies. Spadek masy ciała 6kg. do tego zapalenie krtani leczone antybiotykiem. Czy zawroty głowy są wynikiem zapalenia żołądka oraz osłabienia organizmu przez antybiotyk (azimycin) oraz spożywania małej ilości pokarmów? Do tego ból pod pachami (węzły chłonne?) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Myślę,że zawroty głowy są od osłabienia a na pewno od żoładka.JA przy zapaleniu żoładka miałąm potworne bóle głowy prowadzące do wymiotów.Dopiero gastroskopia i odpowiednie leki troche pomogły.Powiedz lekarzowi o zawrotach.Jeśli trafisz na dobrego lekarza i leki będą od razu trafione poprawa gwarantowana.Nie oczekuj jednak cudu.Leczenie zapalenia żoładka trwa.JA choruje od połowy grudnia i rewelacji jeszcz nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Joanna33

Dzięki za odpowiedź. Biorę helides i jest lepiej, nie wymiotuję, jem, tylko mi sie ciągle odbija. Zastanawiam się czy nie brac jakiegoś mleczka na żołądek. Miewam jeszcze dziwne bóle głowy. neurolog juz czeka *). miałam tomografie i muszę skonsultować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość antylekowy

po pół rocznej kuracji helidesem i odstawieniu *leku*, minęły 2 dni i zgaga wróciła a w raz z nią lekkie zawroty głowy. Zgagę pokonałem medycyną naturalną, tj zminimalizowałem smażone, ciężkie potrawy oraz koniczenie przestałem popijać posiłki. Max 30 min przed posiłkiem pije np herbatkę ale podczas posiłku już nic, jak również 1,5 - 2 h po posiłku. Zawroty dalej się utrzymują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×