Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wysoki poziom bilirubiny a alkohol


Gość Lacky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na Państwa stronie znalazłem dużo informacji co do swojego przypadku, ale każdy się różni. Chciałem zapytać na stronie ale nie bardzo wiem jak to zrobić. Mój problem polega na tym, że ok 6.02.2014 robiłem badania krwi i miałem wysoki stan bilirubiny tzn. 3.01 (alat 18.10, aspat 20.40) i obniżony cholesterol całkowity 149.9 (hdl 82.0, ldl 56.0). Trochę wystraszył mnie wysoki wynik bilirubiny tym bardziej że od 5-6 lat wypijam większą ilość alkoholu na weekendy i ok 2-3 piwa lub ok 2 drinki wieczorami prawie codzienne (przez życie za kołnierz nie wylewałem) &#8211* z czego oczywiście nie jestem dumny. Od 06 lutego 2014 nie wypiłem ani kropli alkoholu i oprócz tego od ok. 5-6 stycznia 2014 roku biorę regularnie essential forte. Postanowiłem powtórzyć wyniki dzisiaj tj. 28.02.2014. Liczyłem na lepszy a tu okazał się jeszcze gorszy tzn. bilirubina całkowita 3.68 a cholesterol całkowity 126.7. Chciałem się dowiedzieć coś więcej. Czy powodem może być tylko alkohol? Czytałem że na wynik wzrostu bilirubiny może mieć wysiłek fizyczny, a ja dzień wcześniej intensywnie pracowałem Proszę o pomoc! Marcin lat 35 wzrost 181 waga 75 kg Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×