Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w pachwinie i kłucia w miednicy a wyrostek robaczkowy


Gość PROSZE O POMOC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PROSZE O POMOC

Od kilku dni odczuwam ból w okolicy prawej pachwiny, czuję, jakby coś mi tam siedziało.. Obawiam się wyrostka.. Ból nie jest mocny, boli mnie lekko, czasem mocniej, czasem w ogóle.. Odczuwam także czasem kłucia w okolicy prawej miednicy. Nie mam żadnych typowych objawów co do wyrostka, nie mam gorączki, zaparć, zatrzymania gazów, nudności.. Trochę mnie boli brzuch, ale to głównie ze strachu przed możliwą operacją.. Mam krzywy kręgosłup, odcinek lędźwiowy i piersiowy. Mam 16 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Nie wiem czy pisze kobieta czy mężczyzna. U kobiety raczej na pierwszym miejscu trzeba wykluczyć schorzenia ginekologiczne, a potem zająć się kręgosłupem. U mężczyzny trzeba zająć się od razu kręgosłupem. Raczej wykluczyłbym w tym przypadku zapalenie wyrostka robaczkowego, ale oczywiście taką diagnozę musi wykluczyć lekarz po bezpośrednim badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PROSZE O POMOC

Na USG nic nie wyszło, bóle brzucha nadal odczuwam, w prawym boku także, kręgosłup mam krzywy, to prawda, wydaję mi się, że w kale także był śluz. (mężczyzna o ile można mnie tak nazwać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PROSZE O POMOC

Pomijając to, to raczej wątpię, żeby to było od kręgosłupa.. Boli mnie brzuch, jak chodzę, to praktycznie *kuleje* na prawą nogę, bo ciągle mi tam coś przeszkadza i nie mogę stanąć prosto, lekarz w sumie nic kompletnie mi nie powiedział, przepisał tylko jakieś tabletki co do nadwrażliwości jelit.. Piję melise, nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×