Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bąbel pod językiem ze śluzową zawartością


Gość zaq12wsx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczow. Z gory przepraszam za brak polskich znakow. Mam na imie Wojtek i mam 21 lat. Okolo rok temu pod jezykiem wyrosl mi babelek, na poczatku byl maly aczkolwiek im cieplejsze rzeczy jadlem tym rosl wiekszy a pozniej zniknal. Nie byl to pierwszy i ostatni raz. Jakies 4-5 miesiecy temu na nowo wyrosl mi babelek z tym ze tym razem jak zauwazylem powiekszal sie on wraz ze spozywaniem pikantnych rzeczy choc nie musi to miec dla medycyny zadnego nawet najmniejszego znaczenia. Aczkolwiek zaobserwowalem to poniewaz na jezyku nie bylo nic a spozylem posilek z bardzo ostrym sosem i po niecalych 5 minutach juz mi wyrosl babelek. Po 4 dniach rozwinal sie do takiego poziomu jak na ponizszym zdjeciu: Stosowalem juz wiele masci na afty i takze Daktarin - ogolna masc od grzybicy jamy ustnej lecz lagodzilo delikatnie i wznawialo. Zglosilem sie do szpitala z prosba o usuniecie i tak zrobilem. Lekarze mi to wycieli i zalozyli szwy, gdy ostatni szew mi wypadl a mianowicie po 11 dniach zaczalem znowu obserwowac ze cos sie dzieje. Obecnie mija 18 dzien od daty zabiegu i wyrosl mi na nowo spory babel a wczoraj obok niego wyrosl drugi. Dzis mi pekl, wyplynal dziwny sluz przypominajacy gestoscia, bialko surowego jajka ale babel na dlgo nie zmalal, jest taki jak byl wczesniej. Zdjecie ponizej. Prosze o jakas pomoc, bo nie wiem juz co to moze byc. Ogolnie wynik badania histopatologicznego podobno wyszedl dobrze. Tak mi powiedziala lekarka przez telefon, tylko tyle mogla mi powiedziec przez telefon. Po wyniki jade w ten czwartek a jestem tez umowiony na kolejny zabieg w poniedzialek, tym razem laserowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×