Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zakrzepica żył głębokich a praca zawodowa


Gość ctrl_c

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pięć miesięcy temu nabawiłem się zakrzepicy żył głębokich...po opatrunku gipsowym. Nie chcę wdawać się w szczegóły, w każdym razie zakrzepica jest bardzo rozległą- żyły: biodrowa,udowa,podkolanowa i piszczelowa zakrzepnięte.. odcinkowa rekanalizacja 20 - 30% i to po czterech miesiącach leczenia...jestem już co prawda na dobrej drodze, ale moje pytanie dotyczy czegoś innego, mija mi pół roku leczenia i powstaje pytanie CZY MOGĘ PRACOWAĆ czy nie?? opinie są dosyć rozbieżne ... Sytuacja jest o tyle specyficzna że jestem geodetą i w mojej pracy stoję albo chodzę i to raczej więcej niż 8 godzin dziennie... Co prawda chodzenie jest jak najbardziej wskazane - tak przynajmniej twierdzi *naczyniowiec* OK! zgadzam się!..ale po 2-3 godzinach na nogach bez odpoczynku mam silny obrzęk łydki i odczuwam silny ból...dodam że używam dobrej pończochy (Sigvaris)...Ktoś ma podobną sytuację?... Powinienem być dalej na zwolnieniu czy nie?... Co prawda za jakiś miesiąc i tak ZUS wezwie mnie na komisję...ale warto opinie zbierać... z góry dzięki za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×