Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obwisłe jądro i gładka narośl


Gość Przerażony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przerażony

Witam, wiem że diagnoza z internetu to jak wróżenie z fusów ale chciałbym poznać opinie kogoś bardziej wyspecjalizowanego w *internecie* bo może znowu za bardzo hipochądrze co mi się często zdarza, postaram się jak najbardziej dokładnie wszystko opisać: Mam 20 lat - Oba ją mam tej samej wielkości - Moszna wygląda normalnie aczkolwiek lewe jądro jest bardziej obwisłe, oczywiście po kąpieli, przy normalnym *skurczy* są prawie równe (czytałem że to normalne) - problem w tym że przy lewym jądrze mam *narośl* z tyłu, mnie więcej u dołu jądra w mosznie, coś koło nasieniowodu - Jest wielkości gdzieś 0.5cm, mięka, gładka, sprężysta - Kiedy weźmie się to w palce i lekko ściśnie to boli normalnie jakby ściskanie jądra (3 jądro :P) - Kiedy zrobiłem sobie *rentgen latarką* to przechodzi przez to światło tzn. czuć to ale nie widać tego przez oświetloną skórę w przeciwieństwie do do jądra i nasieniowodu które hamują światło i są czarne - W sumie odkryłem to kilka lat temu, teraz znowu mi się przypomniało i chyba w sumie wydaje mi się że mam to zawsze? (coś mi się kojarzy z dzieciństwa że stwierdziłem że mam 3 jądro) Jestem przerażony bo przeczytałem artykuł o raku jąder i o mało nie wyzionąłem ducha na krześle a i tak pójdę dziś spać z dusza na ramieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to normalne że u większości mężczyzn jedno jądro jest niżej a drugie wyżej. Normalne jest też, że z wiekiem moszna i siusiak robią się ciemniejsze. Jeśli masz taka narośl to udaj się do urologa on stwierdzi skąd ona sie wzięła. Może przepisze ci jakieś mocne maści które po przez smarowanie usuną ją. Większość facetów ma gładkie i jędrne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×