Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz między pępkiem a biodrem


Gość P.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, parę dni temu zauważyłam, że na brzuchu, w miejscu między pępkiem a *końcem* biodra po lewej stornie znajduje się guz, (wybrzuszenie), ma on okolo 3x4 cm. Widoczny jest dla mnie w lustrze. Kiedy wciągne brzuch nie widać tego wcale, kiedy stoję *luźno* znów jest widoczne. W dotyku jest jakby coś twardszego tam. Nie boli przy dotykaniu wcale. Jak leże na łóżku nie mogę tego w ogóle wyczuć, ew. czuję jakieś zgrubienie od biodra az to wzgórka łonowego. Bardzo boję się raka jelita , albo ze to jakiś *tfu tfu, odpukać mięsak* Nie wiem skad to mi się w głowie tworzy, ale taki guz to napewno zaraz nic normalnego. Dodam ze mam 23 lata, jestem osobą bardzo szczupłą, (60kg przy 177 cm wzrostu) czy możliwe ze widać mi tam jakiś fragment czegoś *mojego* :(? przez ostatnie 2 miesiace schudłam jakieś 4 kg, wcześniej tego nie widziałam. Jeśli chodzi o raka jelita i czy to jest jelito to wypróżniam się raz dziennie, zawsze rano, krwi w stolcu nie zauwazyłam nigdy, natomiast od kilku lat mam uporczywe przelewanie się w brzuchu i gazy , szczegolnie pod wieczór, albo rano, ale przestają mi dokuczac zaraz po wypróżnieniu. Jestem zapisana na USG w przyszłym tygodniu. Czy USG *wyłapie* zmianę, która dla mnie jest widoczna gołym okiem ? Dodam , że od 2 miesięcy mam powiększone węzły chłonne w pachwinach ( badanie Krwi OB-12, CRP - 0.1, Hemoglobina-13 reszta morfologii w normie Bardzo się denerwuję i proszę o odpowiedź Pozdrawiam P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×