Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwny wygląd i konsystencja spermy


Gość adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,ostatnio leczyłem się na zapalenie jąder przyjmowałem antybiotyk i leki przeciwzapalne,objawy złagodziły się lecz nadal są odczuwalne ale najbardziej co mnie martwi to sperma są w niej jak by takie twardsze grudki,niektóre są naprawdę twarde,w spermie są również przebarwienia koloru żółtego.Co to może być,jakieś powikłania czy po prostu to jest standard w tej chorobie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo a już jest w porządku wizyta u urologa Panowie tylko to wam pomorze ,miałem usg nerek, jąder i prostaty okazało się, że to przewlekłe zapalenie przewodów nasieniowo-moczowych. Lek kosztował w aptece 24zł 12 dni i jest jak dawniej. Chętnie podał bym nazwę leku, ale nie chcę nikomu zaszkodzić, lepiej żeby dobór leku określił urolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość innychory

TOMASZ. To może napisz nazwę leku, bo mój urolog twierdzi, że wymyślam głupoty, że taka ma być wydzielina z prostaty i w ogóle jestem głupi. Nie mam siły na takich lekarzy. BTW, po operacji przepukliny brałem już ze 3 różne antybiotyki i nadal lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi też nie widzą problemu. Raz się lekarz zlitował i dał mi jakiś silny antybiotyk, na 20 dni ale po 10 nabawiłem się drobnych kamyczków nerkowych - nie było ich widać na USG ale było je bardzo dobrze czuć, igiełki w plecach. Antybiotyk został odstawiony ale poprawy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz mam identyczne objawy jak ty, nawet się zastanawiałem czy to coś nie jest z przewodami. Oczywiście do lekarzy chodziłem jeden stwierdził ze nic mi nie jest inny ze to od nerek ( na usg nic nie wyszło ) i tak stoję w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×