Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłujacy bardzo silny ból brzucha po zawałach


Gość BeataBeti

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BeataBeti

Mam pytanie moja babcia jest po 2 zawłach i 2 dni temu dostała bardzo silny ból brzucha w okolicy pepka kłujacy ból dokucza jej do tego stopnia ze nie ma siły mówic po konsultacji z lekarzem został wykluczony zawał serca nie pomagaja jej zadne lekarstwa ale 2 lata temu mniała wycinany woreczek zółciowy . Nie miała rozcinanego brzucha tylko miała zrobione 3 dziurki .nie ma wiatrów ma twardy brzuch. 2 dni temu miała lbiegunke i po konsultacji dostała kroplówke na zatrzymanie od tego czasu ból sie nasilił i od 2 dni nie była w toalecie a terz nie mozna jej niczym ruszyc aby jelita zaczeły pracowac. miała robiona lewatywe ale nic nie było w jelicie tak jakby sie to gdzies zatrzymało. Bardzo prosze o odpowiedz w mojej sprawie zeby wiedziec co to moze byc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beata|beti

zrobione były badania rentgen klatki piewrsiowej usg brzucha i wszystko jest w pozadku nic nie jest robione pod kontem wyleczenia po przyjezdzie do szpitala była na chodzie w tej chwili nie moze nawet mowic jest odwodniona i nie ma podawanych kroplowek na nawodnienie i bardzosie z tego powodu martwie bo nie wiem co takiego mogła dostac ze jej stan sie pogorszył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beata beti

no niestety babcia umarła i nie wiem jak to sie mogło stac bolał ja brzuch tylko a pozatym czuła sie dobrze miała przeciez robione badania i co sie stało nie moge zrozumiec dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×