Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Lipoterapia przeciw tłuszczakom


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak juz pisalem wczesniej o tłuszczakach mam jeszcze pare pytań dotyczacych ich Mam 19 lat i na ciele mam juz ok 25 tłuszczaków ,jedne sa większe drugie mniejsze ale ciagle powstaja nowe zaczeły one powstawac ok 2 lata temu ma je takze mój ojciec (takze wiem bo napisał mi pan ze jest to dziedziczne)ale prosze jeszcze odpowiedziec na moje pytania -tłuszczaki te są symetryczne(to znaczy ze jak na jednej ręce jest to na drugiej w tym samym miejscu albo 2-4cm okolice drugiej ręki pojawia sie,to samo na tłowiu sie dzieje )dlaczego to sie tak robi?? -czytałem na jednym forum że Metoda lipoterapii iniekcyjnej pozwala na zmniejszenie tłuszczakow dlatego chciałem sie dowiedzec od Państwa czy jest to prawda ???czy warto poddać sie temu ?? -przeczytałem także że tłuszczaki powstaja z powodu wadliwego cholesterolu i że wdychając dym papierosowy takze powoduje powstawanie jak i zwiekszanie sie ich ??(nie pale ale od czasu do czasu przesiaduje z osobami palącymi) -kolejne moje pytanie to czy do konca życia beda one powstawac na moim ciele czy kiedyś zachamują i nie bedą sie wiecej robiły (nie chodzi mi tutaj o znalezienie nowego lekarstwa bo na takie bardzo licze w przyszłosci tylko o to czy kiedys wyczerpia swoj limit powstawania)??? -wlaśnie 2 lata temu przyjołem pierwsza(i ostatnia) odżywke na mase (ćwicze i nadale trenuje rekreacyjnie w domu oczywiscie a tutaj pytanie moje brzmi czy mogła ta odżywka spowodowac powstawanie tych tłuszczaków bo od tamtego okresu zaczeły sie rozmnażac intensywnie po dzień dzisijeszy (i czy moge przyjać kolejna bo jestem chudym mężczyzną a chce troche przytyć)???pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Jeśli chodzi o tłuszczaki, to sprawa ich przyczyny nie jest jednoznacznie ustalona. Oczywiście nadwaga, zaburzenia lipidowe oraz podłoże genetycznie odgrywajuą tu istoną rolę. Jedyną metodą jest usuwanie tych większych zmian lub tych powodujących ucisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem na forum internetowym jeszcze takie 2 wiadomosci Ja majac kilka wiekszych tluszakow zmnieszylem je tak,ze sa prawie niewidoczne metoda lipoterapii.Polega to na wstrzyknieciu (cienitka igla) do tluszczaka pewnej substancji,ktora rozrywa blone komorek tluszczowych .Po kilku ostrzyknieciach tluszczaki bardzo sie zmniejszaja.Zabieg jest prawie bezbolesny i nie pozostawia blizn.Wiem, ze nalezy usunac przyczyne powstawania tluszczakow ,a jest nia wadliwy cholesterol -on zas wynika z nadzerek w strefie wchlaniania tluszczy.Wiec :MO,prawidlowe odzywianie etc. Jednak te tluszczaki ,ktore juz sa nie zawsze chca zanikac. Oto druga Panie Doktorze mam pytanie mój mąż ma tłuszczaki oczywiście pije od 1,5 roku MO i Olej Lniany i Detox od kilku dni go swędzą co to może być za objaw.?? Dziękuję i pozdrawiam. ODP:Lekarza Jest to objaw wchłaniania tłuszczaków (ich likwidacji). Chciałem sie dowiedziec czy jest to prawda co pisze lekarz ?// I co to jest to MO ??/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem na forum internetowym takie wypowiedzi: Ja majac kilka wiekszych tluszakow zmnieszylem je tak,ze sa prawie niewidoczne metoda lipoterapii.Polega to na wstrzyknieciu (cienitka igla) do tluszczaka pewnej substancji,ktora rozrywa blone komorek tluszczowych .Po kilku ostrzyknieciach tluszczaki bardzo sie zmniejszaja.Zabieg jest prawie bezbolesny i nie pozostawia blizn.Wiem, ze nalezy usunac przyczyne powstawania tluszczakow ,a jest nia wadliwy cholesterol -on zas wynika z nadzerek w strefie wchlaniania tluszczy.Wiec :MO,prawidlowe odzywianie etc. Jednak te tluszczaki ,ktore juz sa nie zawsze chca zanikac. Oto druga Panie Doktorze mam pytanie mój mąż ma tłuszczaki oczywiście pije od 1,5 roku MO i Olej Lniany i Detox od kilku dni go swędzą co to może być za objaw.?? Dziękuję i pozdrawiam. ODP:Lekarza Jest to objaw wchłaniania tłuszczaków (ich likwidacji). Chciałem sie dowiedziec czy jest to prawda co pisze lekarz ?// I co to jest to MO ??/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, gdyż zaciekawiła mnie wypowiedź na temat od kiedy te tłuszczaki powstawały, precyzując od czasu zażywania suplementu *na masę*. Otóż w moim przypadku jest podobnie, kupiłem gorszej jakości odzywkę białkową (tańsza), pół paczki zostało zużyte i po tym okresie powstał pierwszy tłuszczak, każda kolejna porcja białka = nowy tłuszczak...dociągnąłem tak do 4. Zrobiłem przerwę tygodniowąi był spokój, wziąłem kolejną miarkę i powstał tłuszczak numer 5 :). Zrezygnowałem całkowicie, poszedłem do lekarza rodzinnego, który oświadczył mi, że to taka moja uroda... ok. Po roku, nie mogę wyczuć już tłuszczaka najświeższego, czyli tego nr.5. Wrażenie mam że się trochę zmniejszają, czy mogą one się redukować samodzielnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraniczne badania pokazują, że w wielu krajach stosuje się w alternatywnym leczeniu nowotworów olej konopny - czytaj- Marihuana Oil- być może ten ktoś miał to na myśli. Tyle, że taka kuracja trwa kilka miesięcy, a nie lat. Polecam poczytać badania, które możecie znaleźć na stronach stowarzyszenia Wolne Konopie - oni też odnoszą was do innych linków. Problemem jest podejście polskich lekarzy. Nie wspomnę już o politykach. Wszyscy widzą w tym jedynie narkotyk i czyste zło. Od wieków leczono ludzi konopią - teraz lepiej jest ludzi uśmiercać powoli lekami bo ktoś na tym zarabia. Olej możecie wytworzyć sami w domu - nielegalnie oczywiście. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×