Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Controloc 40 przed jedzeniem


Gość Mariola

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jak stosować controloc 40 czy tak jak jest w ulotce leku 1 godz. przed jedzeniem czy bezpośrednio przed jedzeniem? Z tego co się orientuje ludzie stosują go różnie. Czy ma to jakieś znaczenie. Ja stosuję godzinę przed jedzeniem, ale odbijanie nie ustąpiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

Ja go biorę raz dziennie na czczo tak z 20-30 minut przed śniadaniem. Ale po posiłku też można, ale ja wiem że przed bardziej będzie właściwe i tabletke w całosci połykamy. Odbijanie to normalne objawy choroby refluksowej, ja mam go brać przez 4 miesiące następnie dawke 20 przez kolejne 2-miesiące. Mam też podejżenie przepukliny rozworu, ale wiem że dużo zależy odemnie samego: co jem, kiedy jem, ile jem czy się odrazu po posiłkach schylam i czy niedajboże odrazu po zjedzeniu iść na drzemke - ataki zawałów murowane i pieczenie w kllatce i przełyku całym. Trzeba samemu sobie zrobić test żywnościowy co nam szkodzi a co nie bo różnie to bywa u każdego inaczej. Mnie najbardziej szkodzą słodycze, czekalada w 100%, alkohole, ostre rzeczy, niektóre owoce, konserwy, kiełbachy wszystkie jak i zwykłe mleko. Można brać odpowiednik tego leku o trzy razy tanszy a jest to ten sam tylko słowacy go pakują jest to :Nolpaza. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Biore Controloc 40 dwa razy dziennie rano nadczo godzine przed posilkiem moj lekarz powiedzial zeby dzialalo musi minac od 30 do 45 minut a wieczorem na sen przynajmniej pol godziny po ostatnim posilku:-) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Biore Controloc 40 dwa razy dziennie rano na czczo godzine przed posilkiem moj lekarz powiedzial zeby dzialalo musi minac od 30 do 45 minut a wieczorem na sen przynajmniej pol godziny po ostatnim posilku:-) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×