Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wyciśnięcie guza z głowy


Gość skyler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu miała taka kulke na głowie, w zasadzie mam ich kilka. Po ciązy znacznie się zmniejszyły. Jedank jedna z nich była bardzo duża i nie zmniejszyła się. Co więcej cały czaas ją dotykałam bo była z przodu i włosy ją ciągle odsłaniały. W końcu wczoraj kulka ta zaczłe bardzo mnie boleć, mąż mi ciągle mówił żeby przebic cyrklem i wycisnąć ale się bałam. Kulka tak mnie bolała że wzięłam lusterko i dokładnie się przyjrzałam, Zrobiła sie czerwona a na końcu była biała kropka. Ból stawał sie nie do wytrzymamnia i wycisnęłam ją. Najpierw wydostało się bardzo dużo białej mazi, było to brzydkie alen nie maiło zapachu. Dziś rano zaś chciałam już do końca to wycisnąć i nagle dziurka się powiększyła i zaczęło wychodzić coś sztywnego. Wyciskanie zakończyło sie wybuchem i wyskoczyło z mojej głowy coś na kształt mieszka, woreczka o średnicy monety jednogroszowej. Jest to tak samo białe, już puste w środku i mięsite. Czuje znaczną ulgę i już mnie głowa nie boli jednak z ranki wychodzi powietrze i to mnie niepokoi. Jaka maść powinnam zastosować by to odkazić i ładnie się zagoiło? stosuję wode utlenioną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×