Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problemy dzień po operacji przepukliny skośnej


Gość Sebastian Piechowice

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebastian Piechowice

Proszę o pomoc ! Wczoraj miałem operacje w pełnej narkozie tej przepukliny, dzisiaj bardzo mnie boli dosłownie chodzę po ścianach problemy z wstaniem z łóżka, niesamowite bóle podczas napręzenia tych mięśni podczas zwyklego chodzenia po domu jak i wstawania itd. Wczoraj bolało mniej ale chyba narkoza i lek dożylny jaki mi dano działał jeszcze. Rozcięcie mam około 10 cm widzę gaze i miejsce zaklejenia po cięciu jest spore. Martwi mnie że chyba coś dalej jest w lewej mosznie bo widzę że się nic nie zmieniło, czyżby jeszcze jedna przepuklina - czy niedaj Boże coś się dzieje z samym jądrem i jego otoczką płynową. Czy może to przez pierwsze dni tak będzie, siatki nie miałem dawanej tak uznał chirurg. Jutro mam jechać nie wiem jak to zrobię jeszce bo wyję z bólu na kontrole i zmiane opatrunku. Oczywiście wszystko to przekaże lekarzowi operującemu mnie, ale Państwa opina też będzie mi niezbędna. Ja również służe pomocą co do tego typu przepukliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałykałem się Ketanolu i ulżyło znacznie, a operacje mialem metodą Shouldice*a ponoć najlepsza - najmniej nawrotów przepukliny. Ciekawe co dalej z tą moszną będzie, pewnie kolejna operacja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×