Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłujacy ból w prawej części brzucha, podrażnienie wyrostka?


Gość Anna Z

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna Zamysłowska

Witam. Mam 21 lat i od jakiegoś czasu odczuwam ból w prawej części brzucha. Jest to ból taki jak kolka, początkowo myślałam, że to właśnie kolka, ale utrzymywał się przez wiele dni. Poszłam do lekarza, zbadał mnie i powiedział, że to może być podrażnienie wyrostka, które albo mija albo przechodzi w zapalenie. Po kilku dniach minęło. W ostatnim czasie ból znowu wrócił. Jest dość nieprzyjemny, kłujący, czasami nasila się, a czasem ustępuje prawie w ogóle, ale odczuwam takie jakby podrażnienie właśnie. Jest on w prawej części brzucha pod żebrami, gdy dotykam mocniej jest silniejszy. Nie zauważyłam, żeby był związany z jedzeniem, być może jest tak, ale trudno mi stwierdzić z jakim. Być może np. z jajkami, ale nie jestem tego pewna. Lekarz, u którego byłam mówił też, że może być to ból o podłożu nerwowym, rzeczywiście ból nasila się w stresujących momentach. Nie mam żadnych innych objawów raczej, chyba, ze na coś nie zwracam uwagi, czasami lekkie zaparcia,ale nie wiem czy to ma związek akurat z tym bólem. Ból tez nie jest promieniujący. Dodam jeszcze, że niedawno skończyłam brać 6-dniowy antybiotyk, poprzednim razem również był to czas po antybiotyku. Co to może być? Jak powinnam postępować? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×