Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Artroskopia kolana a krwiak i ból pod kolanem


Gość Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam taki problem, 23 października miałem artroskopię kolana, po zabiegu bardzo spuchło kolano i ból niesamowity, diagnoza ... krwiak i punkcja kolana (do czasu punkcji co 4 godz. morfina), po wykonaniu punkcji ulga :-), niestety po ok. 3 godz. nawrót krwiaka. Oczywiście diagnoza i leczenie jak wyżej tj. morfina i punkcja, po punkcji znowu ok, ale sytuacja znowu się powtórzyła jeszcze 2 razy do czasu wypisu ze szpitala, tyle że 4 punkcja już się nie udała bo jak stwierdził lekarz zrobiły się skrzepy i zapycha się igła. W takim stanie wypisano mnie ze szpitala, dostałem zastrzyki do brzucha i tabletki przeciw bólowe i kontrola w przychodni po tygodniu. Krwiak nadal jest nogi nie mogę ani wyprostować ani zgiąć, ból jest straszny szczególnie w nocy, nogę schładzam lodem po tygodniu wizyta w przychodni i kolejne nie udane 2 punkcje (ZAPYCHA SIĘ IGŁA), więc nic lekarz mówi że kolejna kontrola za tydzień. Ale teraz dodatkowo pod kolanem wyskoczyła mi kulka która też cholernie boli przy próbie wyprostowania nogi, co to może być ? dodam że chodzę bardzo mało po mieszkaniu tylko o kulach, noga cały czas zgięta z powodu krwiaka co mam dalej robić !? pomóżcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×