Ból lędźwi promieniujący na pośladki

użytkownik
MICHAŁ

ANGELIKA Może powinnaś się udać na dobrą rehabilitacje,kurde współczuje Ci, bo to jak opisujesz to nie jest Ci lekko. Masz kontrole to powiedz lekarzowi, o tym mrowieniu i drętwieniu nogi. Może lekarz Ci powie czy to przejdzie, bo przecież nie można żyć w bólu, jak funkcjonować? Praca, szkoła? i codzienne życie?.
Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i tańca.

Reklama
użytkownik
MICHAŁ

No to byłem u neurologa z wynikami z rezonansu magnetycznego i powiedział że z głową wszystko OK. Chodzi o plecy to powiedział że wielu Ludzi bolą plecy i nic nie zrobi :D. Więc już więcej nie chodzę po żadnych lekarzach. Niech bolą i mam wyj.bane. U mnie nie wykazał żadnej choroby a moze jest nie wiem, ale koncze z lekarzem. Życzę wam szybkiego powrotu do zdrowia.

użytkownik
Jurek

Ja też przeszedłem tą drogę wszystkich badań i lekarz stwierdził że wyniki stosowne do wieku...mam teraz 47 lat
a jak zacznie boleć ..tak jak np. teraz od kilku dni to idzie zwariować..ale co pójdę do lekarza on powysyła po badaniach albo nie...po jakimś czasie i tak przestanie boleć a lekarz powie że to z tym się żyje

szkoda czasu i poniżania u lekarzy póki się da to trzeba przetrwać

użytkownik
Kasia

Polecam wam http://www.rehab.pl/bol-plecow/ - Leczenie bólu pleców zajęło co prawda kilka wizyt jednak lekarz Andrzej Kroszczyński wyleczył mnie raz a porządnie gdy reszta konowałów tylko udawała że coś robi :)

użytkownik
Angelika

Witam ..:) własnie nie kazdy lekarz jest wyrozumiały a jak mozna zyc z bólem ..:( masakra ...ja znów porobiłam badania tym razem rezonans ,czekam za wynikami ,i co dalej ..?... juz rok po operacji .i nadal ból i dretwienie prawej nogi ,i ten dziwny dotyk stopy ...ze jest inna ,wrazliwa na podłoze...czy kiedys to sie zmnieni ..lekarz dopiero 26 lutego ..i wtedy sie dowiem czy druga operacja mnie czeka ...tylko nadzieja pozostaje ze bedzie lepiej i powrocedo tanca ..:) pozdrawiam was

użytkownik
Angelika

Dziekuje ci Michał ze napisałeś i innym ..zycze powrotu do zdrówka

Twoja odpowiedź