Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po operacji usunięcia grasicy


Gość iwona

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.Mam poważny problem,od 9 lat choruje na miastenie,15 mięsiecy temu przeszłam operacje usunięcia grasicy,w dalszym ciągu mnie boli,zgłosilam się na wizytę kontrolną.SKIEROWANO mnie na prześwietlenie gdzie okazło się że mam pękniętą jedna z klamer ale ponoć nic nie dzieje się złego.Minęło pół roku a ja mam jeszcze gorsze bóle,brałam już różne tabletki przeciwbólowe ale już mi nie pomagają,teraz przepisano mi tabletki na bazie morfiny(tramadol 100mg.) które złagodziły mój ból no i ponoć stwierdzili ze ból jest prawdopodobnie spowodowany uszkodzeniem nerwu przy operacji,będę chodziła na zabiegi rehabilitacyjne.MOJE pytanie kieruje pod katem, jak długo może bolec po takiej operacji,czy jest możliwe uszkodzenie nerwu a jeżeli tak to co można z tym zrobić i jak zapobiegać,czy to będzie bolało do końca życia,proszę o jak najobszerniejsza odpowiedz,bardzo proszę ponieważ moja sytuacja jest o tyle trudna ze mieszkam w Anglii a tu leczenie i i jego tempo jest niestety naprawdę ...ciężko mówić ale po prostu fatalne.A może jest jeszcze jakaś inna przyczyna że boli????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Ból spowodowany może być właśnie uszkodzeniem nerwu. Trudno powiedzieć jak długo może on występować. Zależy to przede wszystkim od rozmiaru uszkodzenia i jego regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×