Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pęknięcie skórki na żołędziu penisa


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat. Podczas ostatniego stosunku z moją stałą partnerką mój członek, a konkretnie skórka na żołędziu uległa pęknięci, przerwaniu. Jest to dość znacznie bolesne... Czy to jest groźne?? Co mam z tym zrobić?? Czy udać sie do lekarza?? Przez co było to wywołane?? Czy nadal mogę uprawiać seks, czy też nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się ze masz hiva dlatego występuję u Ciebie osteopaltoza w postaci pękającego naskórka na częście penisa, w twoim przypadku na żołędziu. Polecam natychmiastową wizytę u lekarza pierwszego kontaktu. Poproś o skierowanie na morfologie - badanie krwii, wtedy bedziesz mał pewnośc czy to wirus hiv czy tylko zwyły weneryk. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic groźnego. W przypadku słabego nawilżenia takie drobne urazy napletka mogą się zdarzyć. Takie ranki goją się z reguły samoistnie w przeciągu około tygodnia. Przez ten czas proszę nie nadwyrężać penisa (unikać seksu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Smaruj kremem nawilżającym i często myj białym mydłem. 2.Nie zsuwaj napletka podczas wzwodu, jedynie do mycia i smarowania w stanie spoczynku 3.Możesz ewentualnie odciągnąć napletek (zawinąć *pod siebie* lub delikatnie plastrem elastycznym przykleić, można też zamoczoną w oliwce dla dzieci gumką do włosów zaczepić) żeby się szybciej goiło 4.unikaj podniecenia, żeby nie dochodziło do erekcji 5.Jak po kilku dniach nie pomoże to lekarz (pierwszego kontaktu lub od razu urolog) Możliwe że jest to stulejka (trochę późno, ale objawy pasują), jakieś uszkodzenie naskórka, które się powoli goi, ewentualnie jakaś choroba weneryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×