Swędzące bąble na skórze

u?ytkownik
monika

I jeszcze jedno,sierzb ma to do siebie że pojawia się i znika*-))i potem znowu wraca, a najbardziej sędzi w nocy jak cialo jest rozgrzane,too okropna choroba i trudno ją wyleczyć, trwa to dośc dlugo,

Reklama
u?ytkownik
Aga

Swedzace bable wygladajace jak ugryzienia komara, oparzenia pokrzywy, swedzace tylko rano i popoludniu na dloniach stopach brzychu szyi i kolanach samoistnie znikajace to sa ugryzienia przez pluskwy. Z deguly sa po trzy sztuki obok siebie ale sa tez pojedyncze.
Wiem bo to wlasnie przerabiam.... Spawdzcie dokladnie lozka i okolice. Moj maz mial baaardzo silna reakcje alergiczna na to swinstwo. Puchl niesamowicie.
Obecnie jest to niesamowita plaga. My przywiezlismy z hotelu 4 gwiazdkowego. Znajoma z taksowki

u?ytkownik
jak?

Jak się pisze: bąble czy bomble ? ( pląba czy plomba)

u?ytkownik
Aga

Kwestia pisowni na tym forum jest chyba drugorzędna... bąbel

u?ytkownik
Monika

Przechodzę własnie takie cos,najpierw pojawiły mi sie na kolanach i łokciach a na drugi dzien rano było juz na całym ciele,oczach no wszędzie,ale zadnej pluskwy nie mam,mysle ze moze to jest to od jakiegos owoca bo jadłam banany i winogrona i mogły byc czyms spryskane bo pierwszy raz w zyciu mam takie cos lub cos z powietrza,moze jakies pyłki.jutro jade do lekarza nie zrobi mi testy alergiczne

u?ytkownik
Marek

Co trzeba zrobic?

u?ytkownik
Amelia

W ostatnich dniach na całym ciele oprocz twarzy wyszły mi krostki a potem zamieniły sie w bable*( nie wiecie co to moze byc i czy zejdzie mi bo mam wesele za 2 tygodnie*(((

u?ytkownik
Ola

Dzisiaj(jakieś 4 minuty temu) wpadłam w pokrzywy. Całe ręcę (miałam krótki rękaw) miałam w białych wypełnionym piekącym płynem pęcherzykach.Skóra w tych miejscach była lekko czerwona. Te białe bąble wyglądają jak w ośpie wietrznej.

Myśle że pomogłam Ola.

u?ytkownik
igor

MIalem podobny problem z tymi pojawiajacymi sie bablami.. Mieszkalem w akademiku w legnicy i dwa wieczory z rzedu na rekach nogach brzuchu, pasie pojawialy sie bable jak po ukaszeniu komara.. myslalem ze to polpasiec, alergia itp.. jednak NIC nie robiąć w tej kwestii, nie zmieniajac poscieli, ani nic po dwoch wieczorach nagle przeszlo.. wiec kwestie pluskw czy tez innych pierdół odpadaja tak jak inni pisza.. bo skoro mialy by byc w akademiku pluskwy to mialbym to dluzej nie wierze ze przyszly sobie na 2 dni i poszly.. poprostu zniknely bable tak bagle.. a pojawialy sie tak jak ktos wczesniej napisal.. na poczatku w losowych miejsach czulem pulsacyjne swedzonko pozniej babel sie rozrastal i wygladal jak ukaszenie komara a rano jak sie obudzilem wszystkie bable zniknely i juz sie wiecej nigdy nie pokawily... i wie ktos dlatego??

u?ytkownik
Daniel

Mysle ze ukaszenia pluskwy maja podobne objawy

Twoja odpowiedź