Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jelito wrażliwe czy nowotwór?


Gość zojka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. p. doktorze , mam problem , pojawiły mi się bóle w okolocy kości ogonowej, jak już pisałam jestem po gastroskopii wynik badania : helikobakter, nadżerki na dwunastnicy , i żołądku, zapalenie silne opuszki dwunastnicy i żołądka i jestem po leczeniu. oczywiście dieta. badanie i leczenie od 28-go listopada. do dziś. ale mam problem z tą kością ogonową i parciem na stolec, rano regularnie codzienne wypróżnienie o jednej godzinie , stolce normalne, ale mimo to boję się że z moimi jelitami jest coś nie tak . kontrolne badanie usg jamy brzusznej ogólnie wszystko w porządku ,lekarz stwierdził że to wrażliwe jelito. nie ukrywam że lekarz u ktorego się leczę ma bardzo dobrą opinię i nie zalecił kolanoskopii , której zresztą bardzo się boję. pozdrawiam i czekam na odpowiedz.p.s. nie ukrywam że ubzdurałam sobie nowotwór jelita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie doktorze mój wnuk 7 lat trafił już drugi raz do szpitala z bólem brzucha w okolicy pępka bardzo wysoka gorączka , wymioty. Pierwszy raz w grudniu 2011 r. z objawami dodatkowymi zapalenie płuc i uporczywy kaszel , który zwalał go z nóg i powodował brak nabrania powietrza . Drugi raz 6 grudnia 2012 r. -teraz trafił na oddział ponieważ stracił siły nie chciał jeść i w wymiocinach pojawiły się smugi krwi. Miał robioną gastroskopię i wyszło że ma stan zapalny dwunastnicy bez bakterii .Chciałam dowiedzieć się co może być przyczyną takiego stanu u małego dziecka. Proszę o odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×