Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wysoki ALAT mimo diety i Essettiale Forte


Gość rafalpe

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem wam jak u mnie wyglądała sprawa z ALATem . Pewnego razu wybrałem sie na badania krwi i okazało sie ze mam ALAT 97 no i sie zaczęło... Faszerowane sie wszelkimi specyfikacji ,wizyty u lekarzy, badania. Krew sprawdzałem każdego miesiąca i spadało 92,88,79,68 spadało ale bardzo wolno aż tu nagle skok do 114 i całe pół roku poszło na marne :/ A chce zaznaczyć ze trzymałam sie diety wątrobowej. Zacząłem szukać informacje na forach i wkoncu wpadłem na artykuł ,,Trening a badanie krwi * a ze Ćwiczę na siłowni siłowo regularnie temat mnie zaciekawił. Co sie okazalo . Po intensywnych treningach ALAT i ASPAD potrafią nie wiarygodnie podskoczyć i to nie z winy wątroby tylko mikro uszkodzeń mięśni szkieletowych. I co najważniejsze by spadły do normy trzeba zrezygnować z wysiłku w moim przypadku trwało to uwaga 17 dni. Takze uważajcie! Tu macie link do artykułu http://www.fitmagazyn.pl/trening-a-badania-krwi/ Życzę zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szelman

ALAT 236.....Po 2 miesiacach bez alkoholu, rano cytryna z wodą na czczo, po sniadaniu olej z ostropestu jedna lyzeczka( do kupienia w kazdym sklepie zielarskim, ok 30 zl za butelke, starcza na miesiac), nie jedzenia na noc, jazda na rowerze czasami - ALAT 63...Na razie kontynuje wszystko zobacze jak dlugo mi sie uda....czas o siebie zadbac. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×