Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone brodawki u mężczyzny


Gość Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wielu lat borykam się z problemem powiększonych brodawek. Problem zaczął się w klasie pierwszej gimnazjum. Udałem się do lekarza rodzinnego, który dał mi skierowanie na badanie do specjalisty zajmującego się sprawami dziećmi. Była to pani doktor, która spytała mnie czy z jajeczkami wszystko okej i powiedziała żebym się nie martwił bo to normalne u dzieci w twoim wieku (jak najbardziej z moimi narządami jest wszystko w porządku). Zaleciła mi żebym pochodził na basen, a brodawki wchłoną. Po trzech miesiącach treningu nie widziałem żadnych poprawek, dodatkowo trenowałem przez 4 lata w klubie sportowym (piłka nożna). W jednym z meczów odniosłem kontuzje kolana i odpuściłem sobie już karierę piłkarską. W tej chwili mam już 19 lat, własnie skończyłem liceum i dalej moje brodawki są takie jakie były. Jeżeli jest mi bardzo zimno, kurczą się i wydają się być normalne, problem zaczyna się wtedy, kiedy przebywam w ciepłym pomieszczeniu. Sutki robią się nabrzmiałe, napęczniałe, dziwnie odstają. Wydaje mi się, że 6lat z dużymi brodawkami jest wystarczającą męką dla mnie i postanowiłem coś z nimi zrobić, między innymi chociaż to że napisałem to pytanie. Wchodząc na pewne forum , dowiedziałem się że nie tylko ja mam ten problem. Tutaj znajduje się fotografia mojej brodawki (nie powinienem może dodawać zdjęcia, lecz bardzo zależy mi na waszej opini) : http://images35.fotosik.pl/1401/cb808888281ac5ec.jpg Proszę o cenne porady, ponieważ jest to dla mnie naprawdę bardzo ważne. Już mam dość wszystkich osób które się ze mnie naśmiewają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian L.

okres dojrzewania wiąże sie ze znacznym wzrostem i obnizaniem sie hormonów płciowych ten okres burzy hormonalnej konczy sie zawzwyczaj po 21 roku zycia więc myśle że te twoje brodawki sutkowe są tylko wynikiem buzujących hormonów we krwi głównie prolaktyny której wzrost powodowac może ginekomastie czyli powiekszenie gruczołów sutkowych u mezczyzn. Nalezy odczekac ale radzilbym okresowo sprawdzac poziom hormonów głównie tego własnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem od jakiś 3lat, zaczoł on się w 6kl podstwaówki idę teraz do 3kl gimnazjum . Na początku miałem pod sutkami jakieś dziwne twarde kuli lecz znikneły one jakies 1,5rou temu. Chciałbym się dowiedzieć czy można to jakoś leczyc? Wiem że było już dużo takich pytań lecz prawie nigdzie nie mogę znaleść odpowiedzi na moje pytanie. Chcę zacząć brać teraz kreatynę aby rozbudować sobie klatke piersiowa lecz obawiam sie że bedzie jeszcze gorzej. A i przepraszam za ortografię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, ale tylko z jedną brodawką. Wygląda identycznie jak Twoja, jest bardziej nabrzmiała niż prawa i pod nią przez jakiś czas wyczuwałem stwardniałą kulkę, wczoraj zauważyłem, że zmieniła nieco kształt na bardziej płaski. Męczę się z tym już rok, motywacja do wszystkiego szlag trafia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bogusław

Miałem to samo... mogę tylko dodać, że były bardzo erogenne. Prawie każdy mój wyskok masturbacyjny zaczynał się od rozmaitego pieszczenia sutek... momentalnie miałem erekcję. Do dziś mam obawy, czy nie mam odrobiny żeńskich genów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×