Kastracja męża

użytkownik
wiesław

Do Sabiny. Jestem zdecydowany na zabieg.

Reklama
użytkownik
Karol

Dajcie sobie wszyscy spokój z Sabiną, z niej jest taka kastratorka jak ze mnie *ksiądz*.Jest to jełop który sobie wali gruche popisująć się swoimi wyczynami w kastracji.

użytkownik
alina

Ciekawe ze nikt sie tym panem grzegorzem nie zaiteresuje sie tym starym panem co kastruje

użytkownik
tomek

Czesc Agatko .to kiedy bede mogl cie dobrze zaspokoic.jak bys miala chetnom kolezanke to tez bym sie nia zajol
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz:-)

użytkownik
karol

Czesc Gosiu.masz ochote pobawic sie skalperem.to bardzo chetnie oddam ci mojom torbe z jajami do zabawy.

użytkownik
wiesław

Z całym szacunkiem dla p.Grzegorza, ale wolałbym żeby była to kobieta.Jestem bardzo zdecydowany na zabieg z osobistych względów i oczekuję odpowiedzi od pań.Pozdrawiam

użytkownik
Agatka

Tomek !!!!!! Agata Wiesz co że ja jestem chętna na seks ale musisz
spełniać moje wymogi. A ty nic nie piszesz jakiego masz długiego i grubego
bo z małym i cienkim to nie zaczynam a jądra muszą być okazałe
nie mogą się mieścić w jednej ręce Bo inaczej to poniesiesz poraszkę
i będziesz wystawiony z małym pitakiem na pośmiechowisko.i szyderstwo. Nawet sobie nie dotkniesz cipki palcem a co żebyś sobie wsadził takiego malucha do mojej cipeczki. Piszesz aby załatwić Ci jakąś koleżankę to
byś jej zrobił wygodę Ja do seksu nie potrzebuję przyzwoitki sama potrafię
sobie poradzić z tak obfitym i wielkim penisem Jak mi wiadomo to facet po
dwóch spustach nadaje się do kitu a nie do kochania i uprawiania seksu.
Pamiętaj ze kobiecie po trzecim orgazmie. dopiero przychodzi ochota
na seks prawdziwy w pełnym wykonaniu z wytryskiem w cipce. Pamiętaj
że takich powtórek jednej nocy z pełnym wytryskiem to 6 do 8 razy
inaczej mnie nie zaspokoisz aby mi dogodzić i była spełniona. Jak masz
to minimum, to jest, te 18cent długości i więcej nawet 20cent nie zaszkodzi
takiego pragnę a w obwodzie musi mieć 14-15cent mierzony w środku penisa, a żołądz jeszcze grubszy od penisa to podkreśla męskość samca.
Pozdrawiam

użytkownik
wiesław

Widzę,że osoby zainteresowane tymi stronami są mało poważne.Myślałem że na tym forum dowiem się czegoś więcej na temat wykonania zabiegu i gdzie można tego dokonać. Uważam że są to strony w większości dla podnieceńców niż dla osób myślących poważnie w tym temacie

użytkownik
tomek

Czesc Agatko.ja sie nie chwale jakiego mam jak bedziesz na serio chciała zebym cie zaspokoił i zalał cały srodek to sama zobaczzysz i ocenisz .Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

użytkownik
sebastian

Witam..Tyle co wiem, to jest kilka osób zdecydowanych na usunięcie , ale na tym forum to w większości podnieceńcy, głupcy i widać po wpisach napaleńcy, którzy nie powinni wogóle przeglądać tych stron. Po niektórych wpisach widać,że są osoby traktujące temat poważnie, ale w większości to rozrywkowicze. Ja sam jestem zdecydowany na zabieg kastracji , ale widzę że z tego forum niczego się nie dowiem..A może są jakieś inne strony dot. tego tematu .Chętnie bym się zapoznał .Pozdrawiam tych co temat uważają za poważny ,jak i tych rozrywkowiczów

użytkownik
SS.

Pan Sebastian ma racje.Ja też biegam po innych stonkach w necie bo powiem szczerze mam już dość tej stronki,jestem poważnie za interesowny kastracją .Panie Sebastianie niech Pan szuka ,ale nie w necie,bo ja już chyba mam pewną panią która obieca że to zrobi,ale z innych ogłoszeń

użytkownik
DZIADEK

To prawda że na tej stronie jest dużo marzycieli .Kiedyś opisałem jak pozbyłem się jednego jądra .Wówczas odezwało się kilka osób między innymi pan Grzegorz który jest według mnie największym bajko pisarzem .Ja na swoją kastrację jednego jądra mam dowody zdjęcia oraz nagrane filmy .Chciałem sobie usunąć jądro i to zrobiłem .Na razie mam jeszcze jedno jądro i sobie bzyknę od czasu do czasu chociaż jest trochę gorzej z erekcją,ale ja mam już 54 lata to ta erekcja może już wygasać

użytkownik
sebastian

Do SS. muszę powiedzieć, że szukałem w necie i niczego ciekawego nie znalazłem. Jeżeli są jakieś inne strony to bym prosił o podanie. A jeśli chodzi o tą panią to chętnie bym też skorzystał. Proszę o odpowiedz.

użytkownik
Michał

Coś ucichło na tych stronach nawet niema z kim pogadać ani wymienić się doświadczeniami i tych zagorzałych lasek nie widać

użytkownik
Grzegorz

Chętnie poddam się kastracji. Jestem seksoholikiem.