Kastracja męża

użytkownik
andrzej

Witam . ja tyle pisałem ze chce się poddać kastracji i nikt po za panem Grzegorzem się nie zgłosił. ja kleszczami nie chce tylko po przez wycięcie mój tel 605062248. nie zawsze mogę odebrać proszę zostawić wiadomość to ja oddzwonię ja mam 50 lat i jestem starym kawalerem*

Reklama
użytkownik
DOR

Szukam ,kogoś kto mnie wykastruje,a ja jego wykastruje.Spodkami się i po wicinami sobie jaja.Jest chętny?Olsztyn i okolice.

użytkownik
adam

Do dor chetnie ale ja dam jedno do wyciecia podaj jakis kontakt pryw

użytkownik
Dor

Do Adam.Przyjedzie Pan do Olsztyna?

użytkownik
Grzegorz

Komu przeszkadzają jądra ja jemu pomogę się ich pozbyć Grzegorz

użytkownik
Krzysztof

Panie DOR a ma pan jakiś lokal gdzie byśmy wykonywali zabiegi to i ja też bym się dołączył bym do Olsztyna dojechał

użytkownik
Wacek

Jestem po kastracji już 10 lat wykonanej w Holandii i nie narzekam. Mam 42 lata żonę i dwójkę dzieci.Biorę testosteron i uprawiamy bezpieczny normalny sex.Nikt nie pozna że nie mam jąder bo mam implanty. Pozdrawiam i polecam innym zainteresowanym.

użytkownik
ciekawa

Ciekawe ilu jest facetów co chcą mieć usunięte jądra a ilu jest takich co lubią mieć je np skopane .
Zaczepiał mnie na gg jakiś koleś i namawiał na spotkanie ,żebym mu skopał jądra !! I jeszcze chciał mi za to zapłacić !

użytkownik
adam

Dor tak przyjade porozmawiajmy poza forum

użytkownik
Dor

Panie Adamie to jest zbyt poufny temat na pisanie na tych stronkach.Musimy jakoś się skontaktować ,i wtedy wszystko ustalimy.

użytkownik
adam

Do dor co proponujesz?

użytkownik
yyyyy

Proponuje ci burdizzo bez wycinania

użytkownik
burdizzo fan

Burdizzo to trzeba fachowo szybkim ruchem zacisnąć i tak trzymać conajmniej 15 min.
Samemu to się nie da ...

użytkownik
ciekawy jajcarz

Wie ktoś jakiej siły trzeba użyć by zgnieść jądra ?
Np. ściskając ręką
albo stając stopą ?

Ma ktoś pojęcie 30 kg ? 50 kg ?

użytkownik
Jacek

Ciekawy Jajcarz- najlepiej wyprubój sam na swoich jadrach to się dowiesz ile mogą wytrzymac obciążenia twoje jądra Jak masz swoją sympatie to niech Ci stanie stopkami nózek na twoich jadrach i równomiernie rozłoży cieżar na każde jądro jak wytrzymasz jej cieżar to tyle siły możesz użyc`przy zgniataniu żeby tobie jadro nie pekło w czasie zgniatania twoich jąder jej
nogami może ci lekko przeniesc wiekszy cieżar nóżką na jedno jadro tak żeby maksymalnie było sciskane jej ciężarem ciała Wówczas będziesz miał pełną satysfakcje tortór twoich jąder.
Moja dziewczyna ma 54 kg i czesto zabawiamy się w ten sposób że mi staje nogami na moich jądrach i je dogniata do podłogi Czasem tak stoi na moich jądrach
5 i wiecej minut jestem przyzwyczajony do
jej ciężaru troche boli Ale po pewnym czasie ból ustepóje ale zabawa jest super po takich torturach moje jądra są troch opuchniete i podniecone do seksu
Tak że moje jądro wytrzymóje ponad 27 kg nacisku ciężaru i wiecej Czsem przeniesie ciezar całego ciała na jedno jądro wówczas jest ból nie do wytrzymania strasznie boli jądro zgniatane Kilka razy tak mi zrobiła za moją namową robilismy to bardzo ostrożnie aby przypadkiem nie pekło mi jądro pod jej cieżarem ciała