Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból dolnego odcinka kręgosłupa promieniujący do kończyn dolnych


Gość Nastii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam dopiero 23 lata, a od wielu lat zmagam się z bólem kręgosłupa promieniującym do obydwóch kończyn dolnych. Na rentgenie oraz rezonansie nic nie widać oprócz delikatnej skoliozy, a leki przeciwbólowe nie działają. Największy ból jednak jest podczas okresu oraz w czasie gorączki, gdy mnie jakieś choróbsko dopadnie. Wtedy płaczę z bólu. Co mam zrobić, jak to wyleczyć? Mam zamiar spróbować teraz nawet akupunktury, może coś to pomoże. Boli kiedy siedzę, leżę oraz stoję. Bez znaczenia. Choć najbardziej w czasie stania. Nie obciążam kręgosłupa wagą, gdyż mam chwilowo niedowagę. W załączniku przesyłam obrazek, w jaki sposób mnie boli, nie jestem zbyt dobra w opisach. [URL=http://img198.imageshack.us/img198/9439/88985277.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9439/88985277.th.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam 33 lata i od ponad roku miałem bóle kręgosłupa lędzwiowego a w listopadzie 2011 ból sie nasilił i zaczą promieniować do lewej nogi nic nie pomogło żadne lekarstwa zastrzyki rechabilitacja rezonans pokazał przepukline na dwuch poziomach l2l3 wysunięta l4l5 wylana udałem sie na prywatną konsultację lekarz nie zostawił mi złudzeń tylko operacja 14 marca tego roku byłem operowany w wojewódzkim szpitalu chirurgi urazowej w piekarach śląskich zastosowano mi dwa implanty tytanowo polimerowe jestem miesiąc po iczuje sie świetnie szybko wracam do pełnej dyspozycji naprawde polecam najważniejsze to stosować sie do zaleceń lekarza i sie nie forsować nie warto cierpieć jeśli drętwieją obie nogi to najpewniej jest ucisk na rdzeń co może skończyć sie paraliżem ja miałem ucisk na nerw kulszowy z lewej strony i szło mi w lewą noge pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×