Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zakrzywiony penis


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy to jest problem ale gdy mój penis jest w zwodzie (ok75%) mój penis jest prosty. Przy całkowitej erekcji jest zakrzywiony w kształt banana. Chciałbym się zapytać czy po prowadzeniu do pochwy wyprostuje się nie sprawiając mi bólu lub partnerce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to co Pan opisuje nie powinno w żaden niekorzystny sposób wpłynąć na stosunki seksualne. Oczywiście w razie wątpliwości trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z moim penisem. Na samym początku zaznaczę ze jestem prawiczkiem. Mam 17 lat i późno zacząłem odrastać + niezbyt wysoki poziom testosteronu. Moj penis we wzwodzie zakrzywia się w dół i lekko w lewo. Cały czas chodziłem w zwykłych majtkach a nie w bokserkach i jest to wszystko pewnie tym spowodowane. Kolejnym problemem jest za krótkie wędzidełko. Napletek zsuwa się z lekkim oporem ale tylko toż za żołądź. Podczas masturbacji nie przeszkadza to za bardzo. Kolejnym problem według mnie jest to ze za szybko dochodzę podczas masturbacji. Wystarczy mi nie całe 5 minut i jest wytrysk. Dziś zrobiłem test. Wykonałem ala pochwę z rękawiczki i ręcznika i trwało to troszkę dłużej. Boję się ze przy pierwszym razie z moją dziewczyna dojdę strasznie szybko nie dając jej rozkoszy. Jak widać jestem trochę zakompleksiony na punkcie mojego przyrodzenia i niestety ale mam obawę ze moja dziewczyna nie bedzie ze mnie zadowolona w tych sprawach. Oboje mamy po 17 lat. Podsumowując moim problemem jest: krzywy penis, delikatnie za krótkie wędzidełko i za szybko dochodzę. W razie problemu mogę przedstawić jakies zdjęcia jak wykrzywia się penis. Długość mojego penisa to ponad 15 cm a wykrzywiać w dół zaczyna sie ok 4cm mierząc od brzucha licząc od góry penisa. Czy potrzeba mu reki chirurga czy odchylając go zawsze wieczorem przed snem w przeciwną stronę odchylenie sie zmniejszy. Jeśli pisze nie jasno postaram sie wszystko sprostować. Czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

Na pewno prostowanie go nie pomoże, bo nie jest to kwestia przestawienia, tak samo jak nie przekrzywisz sobie reki. Z Twoim problemem a raczej z wieloma problemami powinieneś udać się do urologa natomiast co do wytrysku, myślę, że to kwestia wprawy i doświadczenia, jesteś młody, hormony szaleją z czasem to sie unormuje nie naduzywaj masturbacji a wszystko powinno sie ulozyc ale wizyta u urologa niestety Cie nie ominie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penis nie jest z kości wiec moze odchylanie go w przeciwną stronę troszkę moze mu pomóc. Zawsze gdy miałem wzwód w nieoczekiwanym momencie penisa podkulałem i przytrzymywałem nogami tak aby było to jak najmniej widoczne. Myślę, że jest to tym spowodowane. Dotychczas nosiłem slipki :/ Drugą opcią jaka rozważam jest to iż wędzidełko ciągnie żołądzia w dół przez co jest on bardziej zakrzywiony jednak gdy ręką chcę wyprostowac mogę to zrobic bez problemu i nic mnie bardzo nie boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Na podstawie załączonego opisu można podejrzewać zbyt krótkie wędzidełko penisa. Niewielkie skrzywienie penisa niepowodujące uczucia dyskomfortu podczas stosunku nie powinno być powodem do niepokoju. Przedwczesny wytrysk to częsta dolegliwość osób w wieku dojrzewania. Jeśli sytuacja nie unormuje się z czasem nabierania doświadczenia seksualnego to konieczna będzie pomoc specjalisty. W celu oceny pozostałych problemów warto udać się do specjalisty urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×