Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Reoperacja tarczycy


Gość Elzbieta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elzbieta

Witam Pana dra i chcę zapytac czy muszę przejsc znów tą niemiłą drogę do operacji tarczycy.??? Otóz w dniu 26 .10.2011 r. byłam operowana i w epikryzie napisano mi , cytuje * całkowita resekcja tarczycy*.-mikrorak brod.0.3 mm płata lewego,poniewaz prawy płat tez był chory, ale bez zmian złosliwych w bad. pooperacyjnym, usunięto mi cała tarczyce, bynajmniej tak napisano w epikryzie. Wyznaczono mnie na poczatek lutego 2012 na jod i jakież było moje żdziwienie i lekarza endokryn.bowiem w po podaniu małej jedn. jodu wyszła b. wysoka jodochwytnosc tj. 18% a TSH 11,2. Wyszło na to, że moja operacja jest fuszerką/ tak powiedział endokrynolog i poradził mi reoperację. Proszę mi odpowiedziec , czy to jest konieczne? czy jest jakis inny sposób , aby pozbyc się resztek tej niezoperowanej tarczycy? Czy muszę nie ze swijej winy znów przez to wszystko przechodzic? Bardzo prosszę o odpowiedz, pilnie, bardzo mi zależy i dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elzbieta

Witam . Dziś byłam na bad.USG tarczycy i radiolog po obejrzeniu mojej dokumentacji wypisowej ze szpitala oraz obrazu na usg powiedzial,, cytuję * poprostu nie wierzę w to co czytam i co widzę*, lekarz , który Pani robił operację tarczycy był chyba w stanie nietrzeżwym lub pod wpływem środków odurzających, bo jak inaczej tłumaczyc to co, zrobił, a mianowicie pozostawił prawie 5 cm-owy niedooperowany płat* Jak wogóle to mozliwe?!!!!! Powiedział, że tym przypadku powinnam wyciągnąc daleko idące konsekwencje. Teraz wiem czemu mi Pan nie odpowiedział, nie mógł pan przeciez napisac o powaznym błędzie lekarskim, który popełnił pana kolega po fachu.!!! Ale taka solidarnosc moze wielu pacjentów narazic na utrate zdrowia lub nawet życia. Wstyd, .!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×