Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból podbrzusza i dolnej części pleców a jajniki


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch tygodni pobolewa mnie zarówno z prawej jak i z lewej strony podbrzusza, mozna rzec, ze w dole biodrowym. zaczeło się od prawej strony, potem z lewej.. Ból raz jest naprzemienny i utrzymuje się chwilę, a czasem nawet i pół dnia. z czasem ból przeniósł się w okolice pleców na tej samej wysokości. lekarz rodzinny wysłal mnie na badania moczu i USG jamy brzusznej, ktore nic nie wykazały.. Lekarz stwierdził, ze może to być piasek w nerkach, przepisał leki. (Monural, Furaginum). lekarz, ktory robił USg stwierdził, ze to raczej nie enrki, bo sa one wyżej...Dzisiaj jest 5 dzień i kończe branie furaginum, jednak ból nie ustąpił. jeszcze przed USG, czyli tydzień temu ból zmniejszył się i tylko an chwilę sie pojawia, póxniej nic nie czułam, jednak od wczoraj ból powrócił..w okolicach podbrzusza.. jak etraz wszystko analizuje to zauwazyam, ze ten ból pojawił się po wymianie łózka... mam nisko poduszkę, więc na to kłade rekę i dopiero wtedy głowę. A rano jak wstaję boli mnie bark i nagdarstek ..czy to może byc kwestia zmiana łózka? Ostatnio także, czuję, jakby łapał mnie skurcz nad kolanem, pod kolanem a następnie w samym kolanie.. Dzień po abdaniu moczu dostałam okres i bół się zmiejszył, teraz jestem tydzień po okresie i ból powraca...Wcześniej lekarz nie brał pod uwagę, ze mogą to być problemy z jajnikami, ale czy ból jajników można odczuwać w okolicach pleców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×