Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból guza piętowego


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z bólem guza piętowego i jego okolicy zwłaszcza wewnetrzna strona. Problemy zaczely sie rok temu od bólu pięty (robilem lasery, ultradzwięku, fala uderzeniwoa) ktory pożniej był nie dozniesienia i chodziłem na palcach. I zaczeły sie problemy z achillesem i guzem. W listopadzie miałem endoskipie kaletki sciegna i plastyke guza piętowego. Po 2 miesiacach (wczesniej chodziłem w bucie i z kulami) zaczałem lekko obciążać ja i okazało sie ze pięta znowu boli, biore ultardzwięki i poprawia sie pieta. Ale mam straszny bół guza pieowego i nie moge zrobic normalnego kroka bo nie moge oderwac pięty od ziemu tak boli. Oreintuje sie ktoś czy to może byc związane z operacja czy to cos nowego albo odnowiła sie kontuzja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz mozesz powiedziec jak teraz z pieta boli nadal.? ja borykam sie z tym problemem jakies 1,5 roku i tez mi zaproponowali te operacje endoskipie kaletki sciegna i plastyke guza piętowego z tym ,ze lekarz zapewnil mnie iz po operacji bol skonczy sie raz na zawsze ale z tego co ty piszesz bol znowu wraca a dodam ze ta operacje kosztuje ok 5000 tys wiec nie malo...Powiem tylko ze stosowalem juz niemal wszytsko od ronego rodz wkladek podpietek lekow przecizapalnych blokad itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×