Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pojawiające się i znikające guzki z tyłu głowy


Gość aida

Rekomendowane odpowiedzi

Witam./mam 45 lat/ moj problem dotyczy pojawiajacych i znikajacych guzkow/dokladniej rzecz ma sie nastepujaco : - od ok.4 m*cy z tylu glowy (prawy bok) blizej ucha pojawiaja sie guzki/sa male,twarde,pod skora,nie bola ,nie przesuwaja sie,brak zaczerwienienia/nie ma ich duzo(ok.4,5)po pewnym czasie znikaja i na nowo pojawiaja sie/ i tak w kolko/ niekiedy wyczuwam po lewej stronie,ale czasami/ nie przywiazywalam do tego wagi,bo nie odczuwalam bolu i nie przeszkadzaly/dopiero zainteresowalam sie,kiedy wczoraj czytalam rozne wpisy i dowiedzialam sie,ze wiele osob boryka sie z podobnym problemem/ sadze,iz kazdy przypadek nalezy rozpatrywac indywiduanie/ stad moj wpis/ zastanawiam sie czy z takim czyms isc do lekarza,czy odpuscic?/ dlatego chcialabym zasiegnac opinii P.Doktora,zanim zdecyduje sie na konsultacje lekarska/ jeszcze dodam ,ze nie mam aktualnej morfologii i dosc czesto boli mnie glowa-ale to chyba nie ma zwiazku/pozdrawiam i dziekuje.(8.01)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w podobnej sytuacji, co jakiś dłuższy czas pojawia mi się za uchem (raz jednym, raz drugim) zgrubienie. Myślę, że ani razu nie przekroczyło 2cm średnicy. Również bezbolesne i bez widocznych zmian na skórze, dzisiaj to już chyba 5te *wystąpienie*. Ponad to trzy razy pojawiło się u mnie zgrubienie/nabrzmienie w skórze pod łukiem brwiowym, ok 1,5 cm szerokości, raz nad jednym okiem, dwa razy nad drugim. Podobnie nad kącikami ust.. Wszystko w przeciągu ok 5 lat. Proszę o poradę, pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo guz z tyłu głowy na około 2 cm który w ciągu 2 dni znika powtarza się to 4-5 kronie w ciągu 6 miesięcy, do tego dwa guzki małe w węzłach potylicznych (podobno mogą być konsekwencją przebytej różyczki) proszę o radę czy ktoś wie co to może być niestety wizyty u lekarzy nic nie wniosły nie mają pojęcia co to może być z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×