Ból i kłucie w klatce piersiowej po prawej stronie

u?ytkownik
Ania

Witam serdecznie, otóż popołudniu zaczął mi dokuczać ból i kłucie po prawej stronie w klatce piersiowej, to było nagle, wcześniej dobrze się czułam. Ból nasila się przy głębszym oddychaniu, przy skręcie ciała w prawą stronę czy leżeniu na plecach czy prawym boku czy też schylaniu się. Dodam, że nie przeżywam żadnych stresujących sytuacji i ogólnie wszystko jest w porządku. Ciśnienie też mam prawidłowe. Nie mogę ziewać, kichać , śmiać się czy kasłać bo wtedy kłuje bardzo mocno.Zażyłam tabletkę Akard i ból wcale nie mija. Ból jakby promieniuje od piersi do barku. Gdy oddycham płytko wszystko jest ok. Proszę o odpowiedź co może mi dolegać i ze względu, że mamy sobotę wieczór to jest może jakiś sposób, żeby jakoś pomóc i ulżyć sobie w bólu domowym sposobem.

Reklama
u?ytkownik
Damian

Jesli to bole przejsciowe to sa niegrozne.Jesli nadal sie utrzymuja i nasilaja sie to trzeba wybrac sie do lekarza .

u?ytkownik
mat

Na razie proszę zażywać t. przeciwbólowe, następnie należy pójść do lekarza celem oceny stanu wątroby.

u?ytkownik
Ania

Dziękuję za odpowiedź, ból po tabletkach przeciwbólowych troszkę ustąpił, ale nie minął, nadal czuję kłucie szczególnie przy głębszym oddychaniu. Do lekarza pojadę dopiero jutro. pozdrawiam

u?ytkownik
Ania

Byłam dzisiaj z wizytą u lekarza rodzinnego, okazało się, że mam zapalenie mięśnia międzyżerbowego, przypisał mi lekarz zastrzyki Naklofen.

u?ytkownik
mat

Czy miała Pani ból przy dotyku?

u?ytkownik
Ania

Tak, jak lekarz ucisnął, to wtedy mocno zabolało

u?ytkownik
mat

Dziękuję, brakowało mi tego objawu
życzę zdrowia

u?ytkownik
Paula

CZY wpisy maja tez inny cel?

u?ytkownik
Ania

Dziękuję bardzo i życzę wszystkim Wesołych i ZDROWYCH Świąt :)

u?ytkownik
Paula

Rowniez zycze wszystkim radosnych ,spokojnych i zdrowych swiat bozego narodzenia.

u?ytkownik
mat

Jaki cel?

u?ytkownik
jarek

Mam bule i kucie po lewej stronie klatki piersiowej juz pare dni

u?ytkownik
anna

Dzień dobry nazywam sie anna mam odpowieć na wasze boleści lub kłucia w klacce piersiowej połużcie sie na łużku i przed położeniem wescie zwyklom szmatke lub recznik oraz miske gorąca woda mamoczcie recznik i polużcie na miejsce kłucia i powtazajcie z od 4 do 8 razy

Twoja odpowiedź