Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Metaliczno gorzki posmak w ustach, bóle brzucha, mdłości i wzdęcia


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzesiek

Witam , od tygodnia mam mdłosci, mataliczno -gorzki smak w ustach a najbardziej dokuczaja mi wzdecia brzucha, tak jakby rozpieranie,dyskonfort, oddaje czesciej stolec , 2,razy dziennie do 3 szczegolnie jak sie denerwuje, tak jakby był poszarpany, rok temu miałem to samo i taki stan utrzymywał sie 7 miesiecy, wtedy miałem wykonane badania morfologia wszystko ok, gastroskopia ok, kolonoskopia ok, leki typu polprazol tribux,espumisan itp nie przynosiły zadnej ulgi, potem przeszło , teraz znowu te same objawy , jakie dodatkowe badania moge wykonac , co moze byc przyczyna takich dolegliwosci, dodam jeszcze ze jestem człowiekiem nadpobudliwym, nerwowym, lecze sie na depresje-moze przyczyna sa nerwy, jak moge sobie pomoc , i co to moze byc za choroba , bardzo prosze o odpowiedz z gory bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mialam przez kilka tygodni akurat przed matura. To glownie przez stres, trzeba sie zrelaksowac, wziac kilka dni wolnego i odpoczac. Polecam tez tabletki na stres i rumianek, bardzo ukojaja i sie czlowiek lepiej ogolnie czuje. Jezeli nie przejdzie moze to byc cos nie tak z zoladkiem, np. choroba wrzodowa, rak, wtedy prosze sie udac do gastrologa. Mam nadzieje ze pomoglam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, mozliwe ze to od stresu, gastroskopia ok nie wykazała zadnych zmian w załadku typu nadzerki wrzody itp, kolonoskopia tez ok, czyli najprawdopodobniej stres , najgorsze jest to ze rok temu miałem tak samo i trwało to 7 miesiecy normalnie meczrnia,strasnie utrudnia zycie i normalne funkcjonowanie, Dzieki za odp[owiedz Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzu, na takie objawy jak Twoje najlepiej wypijac rano na czczo 1/3 szklanki soku z kiszonych ogorkow. Wiem cos o tym , bo sama mialam takie objawy i teraz pije to na okraglo. Wszystko zniknelo. Niestety przy duzym stresie nie bardzo pomaga, ale kontynuuje to picie bo w ten sposob wyleczylam tez nadkwasote zoladka. pozdrawiam i zycze zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×