Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w pachwinie przy kostniaku szyjki kości udowej i torbieli


Gość katashi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacznę od początku. Rok temu miałem operacje przepukliny pachwinowej prawostronnej, wszystko poszło ładnie i sprawnie. Niestety od maja tego roku pojawił się ból przy wysiłku w tym samym miejscu gdzie miałem przepukline, w czerwcu ból się tak nasilił, że w szpitalu wyszło powiększone węzły chłonne. Jednak 2 tygodnie później, kolejne USG nic nie pokazało i zostałem wysłany na rezonans magnetyczny. 3 tygodnie temu miałem robiony rezonans, w tym tygodniu odebrałem wyniki na których wyszła obecność torbieli oraz kostniak szyjki kości udowej prawej i podejrzenie na lewej. I tutaj moje pytanie: Boli mnie przy wysiłku w okolicach prawej pachwiny więc czy to jest spowodowane tym kostniakiem, czy obecnością torbieli? Ile trwa operacja kostniaka i torbieli, chirurg powiedział, że najpierw muszę mieć operowanego kostniaka... Lecz wizyta u onkologa dopiero 18 stycznia a ja się boje co to może być, dodam że ból pachwiny nie odczuwam tylko przy podnoszeniu ciężaru(5kg wzwyż) lecz także niekiedy przy siedzeniu, chodzeniu etc. Dodam także, że mam 17 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja jestem po operacji kostniaka kości udowej w lewej nodze i też mam bóle w pachwinie i począwszy od pośladka aż do stopy. Okazało się że odrosły mi teraz trzy kostniaki i będzie ponowna operacja..Nie wiem z jakie miejscowości jesteś,ja miałam operacje w Piekarach śląskich.U mnie operacja trwała 2,5 godz,znieczulają do kręgosłupa i leży się ok,7-8dni w szpitalu.Nie masz się czego bać.Jak lekarz mówi ,że trzeba operować to nie czekaj z decyzją:):)będzie dobrze.POZDRAWIAM:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×