Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napady bólu kręgosłupa przy przepuklinach krążków międzykręgowych


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 25 lat od kilku lat okresowo napadały mnie bóle kręgosłupa, w wieku 18 20 lat bardzo szybko rosłem. 2 lata temu zrobiłem sobie rezonans w Rzeszowie na którym wyszło ze mam male przepukliny na kręgosłupie. Podczas odbioru zdjęcia zostąło obejrzane przez osobę która mi je wydawała nie wiem czy sie na tym znała ale powiedziała * ze są bardzo male i narazie nei trzeba z nimi nic robić * Teraz pracuje za granica od jakiegoś czasu czuje sie tak samo codziennie , tak jak by mnie składało coś w pół ! głowe mi ciągnie w karku z tylu do dołu, jak sie wyciągam do tyłu to mi coś strzela , takie puste odgłosy ? mam nadzieje że w miarę zrozumiale opisałem swoją dolegliwość i znajdzie sie jakas doba na tym forum która mi coś podpowie, zamierzam sie wybrać po powrocie do kraju do jakiegoś specjalisty tylko jeszcze nie wiem jakiego, może coś podpowiecie ? sam spróbowałem takiego ćwiczenia: Leżąc ba brzuchu na płasko podnoszę się od pasa w górę do góry ile mogę i muszę przyznać ze po 50 takich powtórzeniach jest czuć różnicę nie jest to długo trwałem ale zawsze coś tak jak by się coś tam rozgrzewało, sam nie wiem ale nastepnego dnia od rana czuje to samo :( Macie jakieś pomysły odnośnie takich schorzeń ? pływanie etc. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ja mam ten sam problem co ty mam 26 lat i tez przepukliny na odcinku l4 l5 i s1mi tez ciagnie od karku w dol oprocz MR zrobiono mi rtg szyi i tam wyszla lekka dyskopatia i tez na Mr odcinka musze isc szyi proponuje do neurochirurga isc jesli prywatnie to ok jesli na NFZ to po skierowanie od ogolnego lekarza biore leki sirdalud diclo-duo oraz nimesil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×