Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmiany ogniskowe o obniżonej echogeniczności z obwodowymi zwapnieniami w tarczycy


Gość ania

Rekomendowane odpowiedzi

Gruczoł tarczowy nieznacznie powiększony w zakresie płata prawego,centralnie w płacie prawym obecne dwie zmiany ogniskowe, o obniżonej echogeniczności, z obwodowymi zwapnieniami, ok 11x11x9mmm(unaczynienie obwodowe typ2)oraz zmiana o podwyższonej echogeniczności ok 13x12x11mm(unaczynienie mieszane typ 3B1)centralnie w płacie lewym drobna zmiana ok 2 mm, miąższ gruczołu hypoechogeniczny, niejednorodny o umiarkowanie wzmożonym unaczynieniu w badaniu w opcji PD, dodam ,że choruję na niedoczynność od ponad roku zażywm eurytox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedoczynnosc mozna leczyc jesli usuna ci tarczyce i tak bedziesz miala niedoczennosc i brala eurytox lub eutroxin wiec bierz leki imiej tarczyce nie rob mojego bledu isie nie operuj usuneli mi tarczyce iprzytarczyce teraz jestem chora skurcze mrowienie twarzy bule rak nieprzespane noce z bolu aoperowano mnie na slasku w gliwicach w klinice na 3 pietrze nieluk mnie operowal operuj sie jal musisz w malym szpitalu gdzie jest opieka pelny kontakt z lekarzem nie rzeznia tasmowa z uczniami na czele pozniej mowia ze mialam pecha ze mosze sie leczyc u kardiologa endro i teraz inni lekarze musza naprawiac to co gliwice spartolili ostrzegam innych pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×