Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mrowienie ręki, nogi i głowy przy bólu kręgosłupa w odcinku piersiowym


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 35 lat.Od ponad roku mam mrowienie w lewej rece,mialam robiona tomografie glowy (rok temu),wszystko bylo ok.Od jakiegos czasu mrowi mnie tez lekko lewa noga i kawalek twarzy.Mam problemy z kregoslupem,mocne bole w odcinku piersiowym,nasilajace sie po zwiekszonym wysilku,lekka zmiane w odcinku szyjnym.Mrowienie nasila sie w pozycji siedzacej,szczegolnie po dluzszym siedzeniu przy komputerze.Ogolne samopoczucie jest nie za dobre,jestem czesto zmeczona.Czuje tez jakbym miala coraz mniej sily w rekach.Jestem pod kontrola neurologa oraz ortopedy (mialam robiony rtg oraz scyntygrafie kosci) ale zaden z nich nie umie powiedziec skad moga sie brac takie objawy.Prosze o jakas wskazowke.Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kasi. Ja też mam bóle kręgosupa miałem robiony rezonans magnetyczny i scyntografie kośca.Co miesiąc mam rehabilitacje ćwiczenia co dziennie robię a ból cały się czas utrzymuje.W rezonansie mi wyszedł naczyniak.Naczyniak ma pół cm. Ortopeda powiedział że on jest a mały aby dawał takie bole.Już sam nie wiem gdzie szukać pomocy. Byłem z tymi wynikami neurochirurgów u 3 i każdy mówil że jest dorzre a ja bóle odczuwam co dziennie.A jaki wynik wyszedł ci z scyntograii kośca. Mogła byś podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×