Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból na czubku głowy


Gość Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od 3 miesięcy mam dziwne bóle głowy. Odkąd pamiętam, cierpiałem na migrenę, jednak te bóle są inne. Przy migrenie bolała mnie skroń i okolice czoła, teraz od tych dwóch miesięcy boli mnie głowa na samym czubku. I lekko promieniuję w tył głowy. Jest to naprawdę dziwne, czasami budzę się w nocy z bólu , potem przez pewien okres czasu mam spokój. Podobne objawy miał mój znajomy i u niego skończyło się to mocno nieciekawie. Za tydzień idę do neurologa, ale jestem dość mocno przestraszony więc jeśli ktoś miał podobne objawy to niech napisze jak u niego to się skończyło i jak to leczył. Dzięki za wszelkie informacje na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam podobne objawy jak Ty. Przez 4 miesiące, średnio raz na tydzień bolała mnie głowa właśnie na samym czubku. Z tym, że u mnie ból promieniował do oka. Towarzyszyły mu często nudności. Najpierw to zbagatelizowałam, bo akurat 4 miesiące wcześniej miałam mały wypadek gdzie dość porządnie potłukłam sobie głowę. Stąd też myślałam, ze to przez to. Jednak ból nie mijał więc poszłam do lekarza rodzinnego. Ten dał mi skierowanie do neurologa. Neurolog zrobił mi tomografię. Okazało się że mam 2 guzy w głowie. Teraz jestem w trakcie leczenia, guzy mają średnice 1cm i 3 cm. Nie lekceważ tego bólu idź do lekarza, im wcześniej się dowiesz co i jak tym łatwiej i skuteczniej będziesz mógł z tym walczyć. Nie bój się, gorsze od strachu jest czekanie, przynajmniej moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to pieknie!!! mnie od 3 tyg.boli glowa wlasnie na czubki i skora na glowie.Wczesniej leczylam sie na napieciowe bole glowy,ale wtedy bol wystepowal w skoroniach. Okolo 2 lata temu mialam tomografie z kontrastem,nic nie wykazala,ale teraz boje sie strasznie i chyba pojde do neurologa i bede prosic o kolejne badanie tomograficzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból zwłaszcza na środku głowy to też czasem objaw podtrucia czadem!! Warto nabyć choćby jakiś najtańszy czujnik czadu i sprawdzić łazienkę, kotłownię. Nam taka czujka uratowała życie, a objawem był właśnie ból głównie na górze na środku głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×