Pęcherzyki w pępku (krew i wydzielina)

u?ytkownik
agata

Od jakiegoś czasu w moim pępku pojawiała się krew i wydzielina. Przemywałam pępek spirytusem i wszystko przeszło. Wczoraj znów pojawiła się wydzielina więc tak jak poprzednio przemyłam pępek i dziś w pępku pojawiły się małe pęcherzyki. Co się ze mną dzieje, czy te pęcherzyki coś oznaczają czy są może efektem zbyt dużej ilości spirytusu??

Reklama
u?ytkownik
haemophilus

W pępku często lokalizuje się grzybica lub bakterie powodujące takie objawy. Najlepiej udać się do lekarza i pokazać zminioną chorobowo okolicę.

u?ytkownik
zniesmaczona

Mam kolczyk w pepku od 7 miesiecy ale od dwoch dni zaczyna mi leciec z niego krew cos jest ze mna nie tak aha i dodam ze przemywam pepek woda utleniona czy moze mam cos innego uzyc do przemycia

u?ytkownik
haemophilus

Pewnie kolczykiem zaczepiłaś o ubranie albo o cos innego. Jeśli krwi jest dużo to najlepiej wyjąć kolczyk.

u?ytkownik
Sann

Proszę o szybką odpowiedź! Mam kolczyk w pępku od 4 miesięcy, leci mi ropa i czasem troszke krwi. Mam zapalenie tchawicy leczę się już 4 tygodnie dostałam piąty antybiotyk, brałam zastrzyki. Czy mogą być jakieś bakterie z kolczyka i nie umiem się wyleczyć? [mam tez kolczyk w jezyku od sierpnia]

u?ytkownik
Kamila

Ja też mam pytanie... Zrobiłam sobie kolczyk w pępku i od jakiegoś czasu zrobiła mi się taka gulka kolo dziurki na górze i na dole... dzisiaj z tej dolnej dziurki wyszło mi takie jak by mięso czerwone.... niewiem co to jest prosze pomóżcie bo niewiem co mam robić

u?ytkownik
paola

Od tygodnia bolał mnie pępek i nad pępkiem, a teraz zauważyłam, że leci mi ropa i jest nieprzyjemny zapach. co może mi być?? proszę o pomoc.

u?ytkownik
Mika

Dziewczyny ja mam kolczyk w pępku od 15lat i do roku czasu powiem że mialam klopoty a to ropa a to opuchlizna ... przemywajcie woda utlenioną i będzie dobrze:) pamiętajcie aby co jakiś czas obracać kolczykiem wokół osi aby kolczyk mial luz ...pozdrawiam

u?ytkownik
Sara

Hejka dziewczyny , mam pytanie , przeklulam koclzyk w pepku gdzies niecale 2 miesiace temu ( w salonie) i lecialo mi troche ropy a teraz mam jakby taka mala kulke albo pecherzyk on jest czerwony , nie boli az tak bardzo ale co to jest ? prosze pomuzcie mi , przemywam to woda utleniona , pomozcie mi nie wiem co mam robic ?

u?ytkownik
Marysia

Dziś przy wyciskaniu ropy wyszło Mi czerwone mięso mam wyciągną kolczyk..?
Boję się mam 13 lat i nie wiem co z tym zrobić
Pomocy

u?ytkownik
Mateusz

Ok rok temu miałem probleem. Wyskoczył mi w pępku pecherzyk i wydzielała się wydzielina. Przestraszyłem się bo myślałem że to przepuklina brzuszna (zanim zaczeła mi lecieć ta wydzielina) poszedłem do lekarza. Zapisał mi jakąś maść i przemywałem spirytusem i mi przeszło. Teraz znowu to mam. Na razie boli mnie okolica pępka. Mam nadzieje że mi to przejdzie, bo od nie dawna zacząłem ćwiczyć na siłowni, i pomyślałem że tym razem może to jużbyć przepuklina.

u?ytkownik
Paulina

Hej ja też mam problem ok 2 miesiące temu zrobiłam sobie kolczyk w pępku tzn. koleżanka mi zrobiła ( jest już doświadczona ) od jakiegoś czasu zaczęłam przestawać przemywać go wodą utlenioną (stwierdziłam że się zagoił ) po prawej stronie pępka pod skórą zaczęło mi coś wyrastać nie wiem co to jest okolice w których pojawiło się to ,,coś,, są zaczerwienione i strasznie bolą co robić czy wyciągnąć kolczyka ?

u?ytkownik
Anka ot tak

Masz jakis stan zapalny wyjmij kolcyzka i nie zakladaj narazie umyj go woda i to cos tez, prawdopodobnie to jakas kulka z ropa, przemyj to dokladnie patyczkiem, widac koelzanka Ci zle zrobila kolczyk, nieprofesjonalnie albo niehigienicznie i masz powiklania tak to jest jak sie nie robi w salonie, i naprawde wyjmij bo Ci taka brzydka narosl zostanie jak to przyschnie moja kolezanka tak miala i musiala calkiem zrezygnowac z kolczyka

u?ytkownik
Natalia

Mam tak samo jak Paulina ... Ale jak wyciągne to mi dziurka zarośnie .. a tego nie chce może bede przemywać to solą fiziologiczną i trybiotykiem smarować to przejdzie . Czekam na odpowiedz

u?ytkownik
daria

Kolczyk miałam od 3miesięcy pęcherzyk ,który miałam przy górnej dziurce pękł . leciała mi krew i ropa,kolczyk wyjełam , brzydka narośl mi została i ciężko się goi + wygląda okropnie, nie polecam

Twoja odpowiedź