Ból przedramienia po upadku

u?ytkownik
przykrasprawa

Mam problem od listopada początku do teraz ..
Wywaliłem się na plecy i bolało mnie w łokciu, ale głownie boli mnie od tego czasu w przedramieniu tu na górze przy łokciu to jakby przyczep był zerwany. Chodzilem sobie na siłownie przez 3 tygodnie i nie bolało przy cwiczeniach, ale zawsze rano bolało wiec poszedlem do lekarza on powiedzial ze przyczep miesni zerwałem tak o na oko popatrzył ? powiedział ze miesiac spokoju na silowni do dwóch. Wiec nie całe 2 miesiace nie cwiczyłem. Przed swietami jednak poszedł do chirurga by powiedział co i jak to dał mi Fastum i wysmarowalem caly pozniej kupilem nastepny i tak 2 tygodnie stosowalem i ciagle lekko boli jak np chciałbym cos pchnac ...
bylem dzis na silowni moge cwiczyc ciagle dalej ale boli mnie jak cos pcham, chodzi mi o pchanie np na reke jakbym sie silowal tam pcha sie rekę druga i boli tu pod lokciem ten przyczep jakby, prosze powiedziec co robic skoro w moim miescie pracuja tacy kretyni i co to moze byc

Reklama
u?ytkownik
haemophilus

Najlepiej udać się do Szpitala na oddział ortopedii i traumatologii. Może jedynym wyjściem jest operacyjne ustabilizowanie przyczepu mięśnia. W Warszawie mogę polecić parę miejsc.

u?ytkownik
przykrasprawa

Gdzie mi tam do Warszawy :/ choć kto wie moze 400 km trzeba bedzie zasuwac

u?ytkownik
przykrasprawa

Choroba - łokiec tenisisty

tak mi powiedzial inny chirurg

u?ytkownik
przykrasprawa

Jest to lokiec golfisty, mam miec zabiegi

u?ytkownik
jo.

Ty cwiczysz,ja jestem leniem,a boli jak diabli.

Twoja odpowiedź