Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niedokrwienie żołędzi penisa podczas wzwodu


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem, że podczas wzwodu mój żołądź nie wypelnia się całkowicie krwią. Zoladz jest blady i dość miękki. Zoladz wypelnia sie krwią dopiero po napięciu mięśni. Czy to oznacza, że mam niedokrwienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. I* Po pierwsze nasza urocza pani doktor Magda nie ma racji: Wpływa to na współzycie seksualne* regularnie kocham sie z dziewczyną i przez ten problem mam obnizony popęd, mniejsze doznania i slabszy seks. A tak gólnie to patrząc po różnych forach widze ze jest nas wiecej z tą dolegliwością *miękkiego żołedzia* * U mnie jest to napewno nie wada wrodzona lecz nabyta niestety! I to najgorsze ze pamietam dawną rzyjemnosc i teraz* raczej wymuszone doznania. Ja za to zabrałem sie od razu bo stalo mi sie to po zażyciu tablet.:// lecz po paru latach nikt z lekarzy nie dał mi odpowiedzi.a bylem u rzeszy specjalistów .: w onclinic- kraków Vedi clinic - grodzisk maz. i prywatnych. nawet kilka razy bylem u Lwa Starowicza WNIOSKI: Jest to zapewne jakas dolegliwość nowa, niezbadana do końca (bądz raczej nie ma na to odpowiedniego badania) Ja poddałem sie : 1.dopplerowi penisa 2.seksuolog 3.urolog 4.badanie odruchu opuszkowo- jamistego i dlugo by wymieniać jeszcze. Ogółem: Z tą dolegliwością penis nie jest taki twardy (ciala jamiste niby są). stosunek nie przynosi takiej satysfakcji jak powinien. sądze ze chodzi tu o czynność m.kegla. Biore teraz femurin podwójna dawke moze wzmocni m.gładkie pęcherza i coś da.P****ole! zeby nie bylo w Polsce lakarza który by to ogarnął ! ŻŻal Panowie powinniśmy sie jakoś ogarnąć razem i poradzić sobie z tym raz na zawsze!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×